Engin Altan'a sürpriz parti

Neslişah Alkoçlar eşi Engin Altan Düzyatan'ın doğum gününü Instagram hesabından duygusal bir mesajla kutlamıştı. Neslişah Alkoçlar eşine akşam da sürpriz bir parti düzenledi. İşte o partiden fotoğraflar...

27 Temmuz 2017, Perşembe 09:48
A A

Neslişah Alkoçlar 38 yaşına giren oyuncu eşi Engin Altan Düzyatan için doğum günü partisi organize etti.

Sürpriz partide Engin Altan Düzyatan'ın yakın dostları da vardı.

'Best Dad, Husband (En iyi baba, eş)' yazılı pastayı üfleyen Engin Altan Düzyatan eşine sarılarak dakikalarca dans etti.

Renkli kutlamaya ait fotoğraflar davetliler tarafından sosyal medyada paylaşılırken, geceye katılanlara üzerinde 'Altan hang over (Altan akşamdan kalma)' yazılı keseler hediye edildi.

'İYİ Kİ ABİM OLMUŞSUN'

'İYİ Kİ ABİM OLMUŞSUN'

Aslışah Alkoçlar da eniştesi ile fotoğrafını Instagram hesabından "İyi ki doğmuşsun, iyi ki abim olmuşsun" notu ile paylaştı.

Neslişah Alkoçlar, dün de sosyal medya hesabından eşi için duygusal bir doğum günü mesajı yayınlamıştı... "O benim hayattaki şansım ... o hayallerimin de üstünde bir baba... O benim canım, hayat arkadaşım, bu dünyada beraber en güldüğüm, en eğlendiğim, omzunda en ağladığım, ADAMIM... Beraber ne anılar biriktirdik daha nicelerine. İyi ki doğmuşsun. İyi ki hayatımdasın... İyi ki biz olmuşuz."

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.