Erdal Tosun son yolculuğuna uğurlanıyor

Erdal Tosun son yolculuğuna uğurlanıyor

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Erdal Tosun bugün son yolculuğuna uğurlanıyor. Erdal Tosun için Beşiktaş Kültür Merkezi'nde bir tören düzenleniyor. Törene sanatçının ailesi sevenleri ve birçok arkadaşı da katılıyor

01 Aralık 2016, Perşembe 12:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İstanbul Sarıyer’de dün sabah diyalize gitmek için otomobiliyle yola çıkan Erdal tosun geçirdiği trafik kazasında ölmüştü.  Sanatçının cenazesi bu sabah eski eşi İlknur Tosun, oyuncu Olgun Şimşek ve bazı arkadaşları tarafından Zincirlikuyu gasilhanesinden alınarak Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM)’ne götürüldü.   

 

'BEN HİÇBİR ŞEYİN AZI DEĞİLİM'Beşiktaş Kültür Merkezi'nde saat 12:15'de başlayan törende sahneye siyah zeminde Erdal Tosun'un "Ben hiçbir şeyin azı değilim" sözü yansıtıldı. Kalp şeklinde iki çiçek Erdal Tosun'un tabutunun önüne konuldu. Cenazeye Beşiktaş Belediyesi’ne ait bir zabıta motoru eşlik etti.  Dostları Yılmaz Erdoğan, Cem Yılmaz, Ozan Güven, Can Yılmaz ve Ahmet Mümtaz Taylan tören alanında hazır bulundu.     

Ünlü sanatçının cenazesi, törenin ardından Levent Camisinde ikindi vakti kılınacak cenaze namazına müteakip, Zincirlikuyu Mezarlığı'nda kardeşi Gürdal Tosun'un yanına defnedilecek.

 

KARDEŞİ GÜRDAL TOSUN DA GENÇ YAŞTA YAŞIMI YİTİRMİŞTİErdal Tosun'un kardeşi Gürdal Tosun da 2000 yılında henüz 33 yaşında yaşamını kaybetmişti. Gürdal Tosun'un bağırsaklara giden damarların tıkanıklığı sebebiyle vefat ettiği açıklanmıştı. Gürdal Tosun'un yaşamını kaybettiği sırada İki kardeş de Bir Demet Tiyatro dizisinde rol alıyordu. 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Deniz Akkaya'dan şoke eden Selin Ciğerci iddiası! Hırsızlıkla suçladı