Erdoğan'ı kızdıran soru: Şam yönetimiyle görüşülse daha iyi olmaz mı?

Erdoğan'ı kızdıran soru: Şam yönetimiyle görüşülse daha iyi olmaz mı?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, eski AK Parti milletvekilleriyle yaptığı toplantıda Diyarbakır milletvekili Aziz Akgül'ün “Şam yönetimiyle görüşülse daha iyi olmaz mı?” sorusuna sert çıktı. Hürriyet'ten Abdulkadir Selvi'nin yazısına göre Erdoğan, “Bu Kılıçdaroğlu ağzı. Zaten bunu Bay Kemal de söylüyor” dedi.

02 Mart 2020, Pazartesi 09:33 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi'nin bugünkü köşesinde yer alan 'Erdoğan'ı kızdıran konuşma' başlıklı bölüm şöyle:

Cumhurbaşkanı Erdoğan, eski AK Parti milletvekilleriyle toplantıda yaptığı konuşmada iki önemli mesaj verdi.

“Bugün Kamışlı’da, Resulayn’da, Tel Abyad’da, Aynel Arap’ta, Cerablus’ta, Münbiç’te, El Bab’da, İdlib’de vermediğimiz savaşı, Allah göstermesin, yarın Şırnak’ta, Mardin’de, Şanlıurfa’da, Gaziantep’te, Hatay’da vermek zorunda kalırız. Senaryonun asıl hedefi Suriye değil, Türkiye’dir.”

Erdoğan konuşmasını tamamladıktan sonra eski Diyarbakır milletvekili Aziz Akgül söz alıyor, uzun bir konuşma yapıyor. Bölge insanı olarak, bölgenin şartlarını çok iyi bildiğini söylüyor. Şam yönetimiyle görüşülse daha iyi olmaz mı?” diyor. O ana kadar dikkatle dinleyen Erdoğan’ın bir anda hışımla Akgül’e dönerek “Bu Kılıçdaroğlu ağzı. Zaten bunu Bay Kemal de söylüyor” dediği söyleniyor.Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Muharrem İnce'den CNN TÜRK'te önemli açıklamalar