Erkek modasında görmemeyi umduğumuz tarzlar

Erkek modasında herkesin hem fikir olduğu bir konu varsa, o da 2016 yılının erkekler için çok parlak geçmediğidir. Biz de 2017 yılında erkeklerde görmemeyi umduğumuz tarzları sıraladık

10 Ocak 2017, Salı 10:58
A A
Yün bere

Yün bere

Kapalı ya da açık alan fark etmeden, her ortamda itinayla erkeklerin kafalarından çıkarmadıkları işlemeli bereleri umuyoruz ki artık görmeyeceğiz.

Penye bere

Penye bere

Bu da o işlemeli berelerin bir tık daha kötüsü olan desenli penye bereler. Evinizde varsa toz bezi olarak kullanmanız herkes için daha hayırlı olacaktır.

Ekoseli şort

Ekoseli şort

Hızlı kuruyan şort diye ülkemizin sahillerine bomba gibi düşen diz hizasındaki, genellikle kareli veya alev desenli bu şortları 2017’de sahillerde görmemek dileğiyle diyoruz.  

Paçası uzun pantolon

Paçası uzun pantolon

Haddinden fazla uzun pantolonları da unutmadık ama unutmak istiyoruz.  

Blazer ceket

Blazer ceket

Herkesin vücuduna haddinden fazla güvenmesiyle bir anda neredeyse her erkeğin üzerinde görmeye başladığımız dar blazer ceketleri de unutmadık. Sevgili beyler lütfen vücudunuz bu cekete uygun değilse zorlamayın, olmuyor. Hele ki o kısa kol boyu... Söyleyecek laf bulamıyoruz.  

Grafiti tişört

Grafiti tişört

Geçtiğimiz yıllarda bol bol gördüğümüz, üzerinde genellikle esprili bir şeyler yazan grafiti desenli tişörtleri de dolabın arka taraflarına koyma vakti geldi. İlk çıktığında iyiydi ama sonrası zorlama oldu.  

V yaka tişört

V yaka tişört

Yine her giyene yakışmayan bir parça, V yaka! Erkekler eğer yapamıyorsanız alışverişe annenizle, kız kardeşinizle veya sevgilinizle gidin. İnanın yakışmıyorsa o V yakalı tişörtü size aldırmazlar.

Joggers

Joggers

Bizdeki adı, bilekten lastikli eşofman. 2016’da özellikle 18-25 yaş arası gençlerde sıkça karşılaştığımız bu parça da moda tarihinin tozlu sayfalarına gömüldü. Giymeyin!  

Forma

Forma

Futbol olsun, basketbol olsun veya voleybol olsun. Evet spor bir tutkudur. Takım tutmak bambaşka bir şeydir, katılıyoruz. Maç günlerinde de totem yapmak için formayla işe gelmenizi anlıyoruz ama abartmayalım. Gerçekten yakışmıyor.

Pantolonu çizmenin içine sokma

Pantolonu çizmenin içine sokma

Bu durum nasıl ortaya çıktı inanın kimse bilmiyor. Bu tarzın cool olduğunu kim söyledi veya ilk kim yaptı bilmiyoruz ama dünyaca ünlü bir pop yıldızı olmadığınız sürece yapmayın, garip bakışları üzerinize çekmeyin.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.