Erkekler için burçlarına göre Sevgililer Günü hediyeleri

14 Şubat geldi çattı! Bu özel günde sevdiğinize özel bir hediye almak istemez misiniz? İlişkilerde çok büyük bir öneme sahip olan Sevgililer Günü'nde erkeklerin burçlarına göre alabileceğiniz hediyelere siz de bir göz atın...

12 Şubat 2019, Salı 13:52 Son Güncelleme:
A A
KOÇ BURCU

KOÇ BURCU

Kendini sürekli ve enerji dolu hisseden koç burçları için alacağınız sevgililer günü hediyeleri kesinlikle deli dolu hediyeler olmalıdır ve alacağınız hediyenin mutlaka yeni modaya ayak uydurması gerekmektedir. Arabalarına düşkün ise araba aksesuarları, model arabalar ve çakmak tarzı aksesuar hediyeleri onlar için ideal seçimler olacaktır.

BOĞA BURCU

BOĞA BURCU

Klasik ve rahatına düşkün boğa burcuna sevgililer gününde klasik hediyelerden vazgeçmeyin. Boğa erkeğine şık bir cüzdan, fular ve erkek aksesuar setleri hediye edebilirsiniz. Tabi ki bunun yanında hazırlayacağınız romantik bir müzik eşliğinde şık bir masa onu mutlu edebilir.

İKİZLER BURCU

İKİZLER BURCU

Değişikliği ve yeniliği seven hediye konusunda da hiçbir zorluk çekmeyeceğiniz Her türlü hediyeye açık olan ikizler erkeğine şık bir gömlek, zeka oyunları, kol saatleri ve model arabaları hediye olarak tercih edebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

YENGEÇ BURCU

Sadık, duygusal ve romantik yengeç burcu için Sevgililer Günü'nde en kolay bulunacak hediyelerden olan romantik hediye seçenekleri en doğru tercih olacaktır. Hediye alacağınız erkek bir yengeç içerisinde resminizi koyabileceğiniz şık bir fotoğraf çerçevesi, atkı ya da erkek cüzdanı alabilirsiniz.

 

ASLAN BURCU

ASLAN BURCU

Havalı, gösterişi seven aslan burcu için hediye en zor kısımdır çünkü onlar ucuz ve sıradan hediyelerden kesinlikle hoşlanmazlar. Daima pahalı ve lüks hediyelerle mutlu olurlar. Şık puro setleri, isim yazılı kol düğmeleri, şık zippo çakmaklar ve pahalı ahşap satranç setlerini tercih edebilirsiniz.

BAŞAK BURCU

BAŞAK BURCU

Ayrıntıyı seven, titiz ve her şeyi eleştiren huyu olan başaklar için sevgililer günü hediyesi seçmek hiç de kolay değil. Fakat pratikliği ve kullanışlılığı seven başaklar için bu tarz hediyeler ile hediye seçiminizi kolaylaştırıyor. Başak erkeğine lacivert rengi çok sevdiklerinden bu renk bir gömlek ya da kazak, teknolojiye olan düşkünlüklerinden teknolojik aletleri hediye olarak alabilirsiniz. 

TERAZİ BURCU

TERAZİ BURCU

Yaşamları boyunca zarifliği ve şık olmayı kendilerine ilke edinen terazi burçlarına sevgililer gününde giyimle ilgili ürünler hediye olarak alınabilir. Hareketli ve sürekli seyahat etmekten hoşlanan terazi erkekleri için yanlarında taşıyabilecekleri bir mp3 player, dolma kalem ve kaliteli giyim eşyaları ve aksesuarlarını tercih edebilirsiniz.

 

AKREP BURCU

AKREP BURCU

Evine sadık, çekici ve bir o kadar da gizemli olmayı seven akrep burçlarına sevgililer günü için siyah ve kırmızı renk tonlarında giyim ve aksesuarları tercih edebilirsiniz. Sevdiği kişiye sıkıca bağlı olan akrep erkeğine ise: sevgilinizin resmini koyabileceğiniz fotoğraf çerçeveleri, ilginç ürünlerden olan erkek berelerini ve maket gemi ya da arabaları sevgililer gününe en güzel hediye seçenekleri.

YAY BURCU

YAY BURCU

Rahatına düşkün, maceracı, gezmeyi çok seven ve şakacı olan yay burçlarına en ideal hediye seçeneği ilginç hediye kategorisinde olan hediyelerdir. Yay erkeğine üzerine isimlerini yazdırabilecekleri çakıları, ilginç hediyelik eşyaları ve kutu oyunları hediye edebilirsiniz.

 

OĞLAK BURCU

OĞLAK BURCU

Sorumluluk sahibi, ciddi ve her şeyi kuralına gören yaşayan oğlak burçları için sevgililer günü hediyesi seçiyorsanız, kesinlikle kullanışlı bir şey olmasına dikkat edin. İçinde bulunduğu zamana ve geçmişine çok fazla önem gösteren oğlak erkeklerine kol saatleri, satranç takımları ve çok şık fotoğraf çerçevesi hediye edebilirsiniz.

KOVA BURCU

KOVA BURCU

Özgür, entelektüel ve kişilik sahibi kova burçlarına hediye seçerken alacağınız hediyenin kesinlikle orijinal bir hediye olduğuna emin olmalısınız. Zekasını kullanmayı seven ve gök bilimine ilgisi olan kova erkeklerine bilim kurgu filmler ya da bilim kitapları, çok orijinal puro setleri, bilgisayar oyunları ve teleskop hediye edebilirsiniz.

 

BALIK BURCU

BALIK BURCU

Duygusal ve hassas karaktere sahip olan balık burçlarına sevgililer günü hediyesi arıyorsanız, onların duygularına hitap edecek tarzda ürünleri seçmenizde yarar var. Müzik ve sanata olan eğilimleriyle dikkat çeken balık erkeklerine sevdiği müzik tarzına göre dvd'ler, müziği konu alan kitaplar, ona özel kupalar tercih edebilirsiniz.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Hayatını mahvedecek 10 erkek tipi