Erkekleri cinsellikten soğutan 5 davranış

Erkekler ve kadınların cinsellikten beklentileri farklı olabiliyor. Herkesin bütün isteklerini karşılamak elbette mümkün değil ancak partnerinizin nelerden hoşlanmadığını bilerek daha mutlu bir yatak odasına sahip olabilirsiniz...

07 Şubat 2019, Perşembe 15:12 Son Güncelleme:
A A
KISKANDIRMAYIN

KISKANDIRMAYIN

Siz partnerinizi kıskandırmanın iyi bir fikir olduğunu düşünebilirsiniz ancak erkekler bundan nefret eder. Kıskandırmaya çalıştığınız partnerinizin size olan ilgisi azalabilir. Ona tek ve özel olduğunu hissettirin, bu davranış işe yarayacaktır.

SÜREKLİ MUTSUZLUK

SÜREKLİ MUTSUZLUK

Sürekli mutsuz, yılgın, yorgun, depresyonda gibi görünen insanlardan kimse hoşlanmaz. Partneriniz de bu halinizden hoşlanmayacak ve bu libidosunu, size olan ilgisini kaybetmesine sebep olacaktır. Pozitif kalın.

TAKLİT ETMEYİN

TAKLİT ETMEYİN

Ne başkalarını ne de filmlerde, dergilerde gördüğünüz kadınları taklit etmeye çalışın. Erkekler birçok şeyinizden etkilenir ama inanın en çok kendinize özgü oluşunuza kapılacaklardır.

SİGARA

SİGARA

Hele de sigara içmeyen bir insanla birlikteyseniz sigara sizi kötü gösteren ve çekiciliğinizi çok azaltan bir faktöre dönüşebilir. Sigara zaten cinsel performansı düşüren bir alışkanlık, bu yüzden mutlaka bırakmayı düşünmelisiniz.

GEÇ KALMAYIN

GEÇ KALMAYIN

Erkeklerde genel anlamda bir cinsel isteksizlik ya da erken boşalma gibi bir takım performans problemleri varsa bu konuda geç kalmayın. Sorun sizinle değil onunla ilgili ve/veya fizyolojik olabilir. Bu konuda çekingen ya da alıngan davranmak geç kalmanıza ve sorunun çözümsüz hale gelmesine neden olabilir.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Hayatını mahvedecek 10 erkek tipi