Erkeklerin kadınlarda sevmediği 10 şey

Kadınların erkeklerde hoşlanmadığı davranışlar, giyimler ve sözler gibi pek çok yazı okumuş, konuşmuş veya duymuşsunuzdur. Peki erkekler bu konuda ne düşünüyor? Onların da memnun olmadığı şeyler var mı? Gelin birlikte öğrenelim...

24 Kasım 2018, Cumartesi 14:15 Son Güncelleme:
A A
Aşırı makyaj ve süslenme

Aşırı makyaj ve süslenme

Her erkek bakımlı kadın sever ancak bunu abartmamak gerekiyor. Bazı kadınların oyuncak bebek gibi makyaj yapıp süslenmesi erkekler tarafından itici bulunuyor. Makul oranda makyaj yapmak hatta doğal halinizle olmak erkeklere daha çekici geliyor.


Estetik

Estetik

Kadınlar vücutlarında bir yerlerini beğenmeyebilir ve estetikle düzelttirebilirler. Fakat erkekler bu durumu pek hoş karşılamıyor. Özellikle kadınların botoks veya dolgu yaptırmalarına karşılar çünkü kadınların mimiklerini mahvettikleri düşünüyorlar. Ayrıca baştan aşağı estetik harikası kadınlardan hiç hoşlanmazlar.

Alışveriş

Alışveriş

Erkeklerin en çok muzdarip oldukları konulardan biri. Erkekler kadınların alışveriş yapmasına kızmaz aslında. Kızdıkları şey erkek arkadaşınız sizinle zaman geçirmek için yanınıza geldiğinde onu bir alışveriş merkezine sürüklemeniz ve mağaza mağaza dolaştırmanızdır. Özellikle birde kadınların sürekli deneme kabinde olmak, kıyafet alırken uzun süre beklemek ve kararsız kalması erkekleri daha da çıldırtıyor.

Küfür ve argolu konuşmak

Küfür ve argolu konuşmak

Erkekler, kadınların küfürlü ve argo kelimelerle konuşmasını da itici buluyor. Onun yerine daha tatlı dilli, özgüvenli ve esprili konuşmak daha çok hoşlarına gidiyor.

Saçlar

Saçlar

Erkekler için kadınların saçları her zaman ilgi çekici olmuştur. Saçlarınızı toplamanız veya dağıtmanız, saçlarınızın güzel kokması onları etkileyen şeyler. Ancak kadınların sürekli kuaförde vakit geçirmesi, değişik saç modelleri denemeleri ve saçlarını aykırı renklere boyamaları çoğu erkek için hoş olmayan bir durum.

Uzun tırnaklar

Uzun tırnaklar

Yapılan bir araştırmaya göre erkekler genel olarak kadınların ellerine önem verirmiş. Tabi ki doğal olarak el bakımı kadınlar içinde çok önemli. Ancak erkeklerin bir durumdan çok şikayetçiler o da uzun tırnaklar. Manikürlü bakımlı eller çok hoş fakat tırnaklarınızı çok uzatmayın zira erkeklerin gözünde cadı eli gibi görünüyormuş.

Her şeyden şikayetçi olan kadınlar

Her şeyden şikayetçi olan kadınlar

Erkeklerin kadınlarda en çok şikayet ettikleri şeylerin başında geliyor aslında. İlk zamanlar alttan alsalar da bir zaman sonra çekilmez oluyorlar. Özellikle kadınların erkek üstünde egemen olmaya çalışması, sürekli sorgulama, her şeyden bir olay yaratma çabası insanı iyice bıktırıyor.


Film zevkleri

Film zevkleri

Erkekler kadınlardan farklı olarak maçlara ve vurdulu kırdılı, silahlı, kovboylu filmlere bayılırlar. Kadınlarsa daha romantik tercihlerde bulunur. Fakat kadınların ısrarla sevgilileriyle romantik film izlemek istemesi erkeklerin canını bir hayli sıkıyor. Kendi filmlerine laf ettirmezlerken aksiyonlu ve maceralı filmlere laf atmaları da cabası.

Kadınların az yemek yemesi

Kadınların az yemek yemesi

Bu durum biraz tercihe göre değişiyor ancak erkekler genelde çıt kırıldım kızlardan pek hoşlanmıyor. Çünkü genelde bu tip kadınlar yemeklerde seçicilerdir. Düşünsenize bir yere gideceksiniz ''ne yiyelim''diyor partneriniz ve seçenekler sunuyor. Ben onu yemem, bunu yemem, oraya gitmem, bunu sevmem, o kokuyor, bunda şu var, diyen kadınlar hiç cazip gelmiyor erkeklere!

Aşırı dekolte

Aşırı dekolte

Erkekler kadınlarda bakım sever dedik. Giyimlerine dikkat etmeleri koşuluyla tabi. Kadının dekolte giymesi çok normal bir durumdur hatta şöyle hafif bir dekolte erkeklere kadının kendine ne kadar güvendiğini gösteren simgelerden biri ancak bunu abartmamak gerek.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.