Erkeklerin sevmediği ama bizim bayıldığımız 6 parça

Sosyal medyada ara ara erkeklerin en sevmediği parçalar gündeme oturuyor. Bir bakıyoruz babetten nefret ediyorlar, bir bakıyoruz iri güneş gözlüklerinden, bir bakıyoruz Ugg'ların düşmanı olmuşlar. Bugüne kadar hiç erkeklerin giydiği bir giysiden taktığı bir aksesuardan nefret ettiğini söyleyen bir kadınla karşılaştınız mı? Aksi gibi, erkeklerin sevmediği bu kıyafetler bizim baş tacımız oluveriyor. Yaz gelirken, erkeklerin sevmediği ama bizim bayıldığımız 6 parçaya göz atmaya ne dersin?

22 Mayıs 2020, Cuma 16:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
İri güneş gözlükleri

İri güneş gözlükleri

Erkeklerin bu gözlükleri bizim güzel yüzümüzü kapatıyor diye sevmediklerine eminiz. Başka ne nedeni olabilir? Ama yazın gözlerimizi ışıktan en iyi koruyan gözlükler de büyük camlı olanlar. Makyajımızı iyi yapamadıysak ya da o gün göz altlarımız morsa tam bir kurtarıcı olabiliyorlar. 


Kelebek model dediğimiz bu gözlük Atasun Optik'te 250 TL.

Peplum elbiseler

Peplum elbiseler

Peplum elbiseler, vücut şeklini kusursuz göstermeleriyle bilinir. Üzerinize geçirdiğiniz anda belinizi incecik yaparken kalçalarınızı da büyütür. Hele hele ten renginize uygun bir ton seçtiyseniz tadından yenmez. Kate Middleton'a da çok yakışmış.

Bu peplum bluz, Koton'da 35 TL civarı.

Şişme montlar

Şişme montlar

Kadınları en sıcak tutan, en yumuş yumuş yapan bu parçayı, kompleksleri nedeniyle sevmediklerini düşünüyoruz. Yani yanlarındaki kadın nedeniyle daha cılız görünmek istemiyorlar, başka bir açıklaması olamaz. 


Bu metalik şişme mont Stradivarius'ta 259 TL. Sezonu geçtiği için şu sıralar uygun fiyatlı şişme mont bulmak çok kolay.

Gladyatör sandaletler

Gladyatör sandaletler

Tam mevsimi geliyor. Biz ellerimizi ovuşturmaya başladık bile. İnsan bu sandaletleri giyince kendini daha bir güçlü hissediyor, nedeni ne sizce? Emily Ratajkowski de öyle güzel kullanmış ki.

Bu gladyatör sandaletler Derimod'da 49.90 TL.

Mom jean

Mom jean

İşte buna inanamıyorum. Kalçaları en güzel gösteren, beli incecik yapan mom jean'lerin tek bir sorunu var. Tek bir noktada kelek yapıyorlar insana, göbüşleri meydana çıkararak. Ama erkekler bizim göbüşlere kurban olsun.

Bu mom jean Bershka'da 140 TL civarı.

Hasır şapkalar

Hasır şapkalar

İşte bu da tam mevsimi gelen parçalardan. Hele hele tatil beldelerinde bu şapkalar olmadan güneşten korunmak imkansız hale geliyor. Kat kat güneş kremi sürmektense bir büyük şapka olayı çözüyor. 


Bu güzelim hasır şapka H&M'de 89.90 TL.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Babalar Günü için hediye önerileri