Eser West kimdir? | Survivor 2017'nin ilk bölümüne damga vurdu

Survivor 2017 gönüllüler takımı içerisinde yer alan Eser West programın ilk bölümüne damga vurdu. Çıktığı bütün mücadelelerden galibiyetle ayrılan Eser West takım arkadaşlarından da tebrik alırken tanıtım videosunda yaptığı iddialı açıklamaların hakkını verdi...

24 Ocak 2017, Salı 09:09
A A
Eser West kimdir? | Survivor 2017'nin ilk bölümüne damga vurdu
Konuşmayı çok fazla sevmediğini ifade eden yarışmacı şampiyon olmak için adaya geldiğini dile getirdi. Kanal D’nin sevilen evlilik programı Kısmetse Olur’da yarışan Eser West geçtiğimiz günlerde kız arkadaşı Cansel Çördük ile yaşadığı tartışma ile gündem olmuştu.


Eser West ile Cansel Çördük yaka paça kavga etti


Eser West Kısmetse Olur'da Cansel Çördük ile yaşadığı ilişkiyle de çok konuşulmuştu. Programda verdiği tepkiler ve ingilizce konuşması Eser'in dikkat çekmesine neden olmuştu.



İlhan Mansız ile birebir mücadelesini de kazanan başarılı yarışmacı ilk bölümün yıldızlarından oldu. Peki Eser West kimdir ve nereli?

Survivor 2017 ilk bölümü ile 21 Ocak'ta izleyici ile buluştu. Gönüllüler takımının daha üstün olduğu bölümde oyunları kaybeden ünlülerde sinirler gerilirken Sabriye Şengül takım arkadaşları tarafından sakinleştirildi. Bir süre önce Instagram hesabından Survivor'un tanıtım videolarını yayınlayan Acun Ilıcalı yeni sezonda ekranda olacak yarışmacılarla ilgili ilk bilgileri paylaştı.



Eser West'ten Erdi'ye: Gıcık bir karakterin var





Eser West kimdir?


Gönüllüler takımı içerisinde yer alan Eser West ABD doğumlu bir ailenin oğlu olarak dünyaya geldi. Cansel Çördük ile yaşadığı aşkla uzun süre gündemde kalan West, Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam eden Kısmetse Olur'da damat adayı olarak yarışmıştı.

Vücudunun büyük bir bölümünü dövme ile kaplayan Eser West, 1990 yılında New York’ta dünyaya geldi. Asıl mesleği öğretmenlik olan Eser West ABD’den Türkiye’ye gelmesinin ardından Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur adlı evlilik programına katılmıştı.

1.75 boyunda olan damat adayı 80 kilo ağırlığına sahipken yarışmada Cansel Çördük ile aşk yaşamıştı. Babası ABD’li olan West, yarışmanın ardından sevgilisi ile aşk yaşamaya devam ederken yeni aşk hayatı ile ilgili bir bilgi paylaşılmadı. La Guardia Communitiy College üniversitesinde eğitim hayatını tamamlayan West bir süre önce Hande Yener’in klibinde yer almıştı.
Sıradaki haber yükleniyor...