Eşi Serdar Oral'ı kaybeden Özgü Namal, cenazeye katılamadı: Bu aşk uğruna her şeye ara vermişti

Özgü Namal’ın eşi, nefes terapisti Ahmet Serdar Oral (53) önceki gün İstanbul’daki evlerinde geçirdiği kalp krizi sonucu öldü. Oral, Beykoz Tekke Camisi’ndeki cenaze namazının ardından Kanlıca Mezarlığı’nda toprağa verildi. Nefes ve Elem Su adlı iki çocukları olan çift, Muğla Köyceğiz’deki çiftlik evinde yaşıyordu.

07 Ekim 2020, Çarşamba 09:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Özgü Namal’ın eşi, eski reklamcı Ahmet Serdar Oral (53) önceki gün geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Ahmet Serdar Oral, İstanbul Beykoz-Tekke Camii’ndeki cenaze töreninin ardından Kanlıca Mezarlığı’nda toprağa verildi. Cenaze töreninin ardından mezarlığa gidemeyen Özgü Namal’ı yakınları güçlükle sakinleştirdi. Gözyaşları sel olan Özgü Namal, eşiyle kurduğu yeni bir hayat için zirvedeyken mesleğine ara vermişti.

Özgü Namal ile Ahmet Serdar Önal 2013 sonunda tanışmıştı. O dönemde ‘Merhamet’ dizisinde oynayan Özgü Namal bu aşkın ardından oyunculuğa ara verdi. Yıllarca bir reklam şirketinde yöneticilik yapan Ahmet Serdar Önal da, mesleğini bırakmıştı. Meditasyon-yoga öğretiyor, nefes terapistliği yapıyordu.

Çiftin oğlu Nefes 2015’te, kızları Elem Su 2016 sonunda doğdu. Birlikte İstanbul’u terk edip Muğla Köyceğiz’de bir köy evine yerleştiler. Sonra yan araziyi alıp büyük bir çiftlik kurdular. Özgü Namal gelen oyunculuk tekliflerini “Ailemle huzurluyum” diye reddediyordu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada magazin turu (7 Ekim 2020)