Eski karısı ve yeni sevgilisiyle tatilde!

Kardashian ailesinin eski damadı Scott Disick, eski karısı Kourtney Kardashian ve 20 yaşındaki genç sevgilisi Sofia Richie ile tatilde!

24 Aralık 2018, Pazartesi 10:49 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
posta.com.tr

posta.com.tr

Çoğu kişi için kabul edilemez olarak görülen bir durum, onlara çok normal geliyor!

Elbette dünya magazin basınında en çok konuşulan aile olan Kardashianlar'dan bahsediyoruz.

Kardashian kardeşlerin en büyüğü olan Kourtney Kardashian, eski kocası Scott Disick ve çocuklarıyla hafta sonu tatilinde.

Buraya kadar her şey normal. İşin ilginç tarafı, Scott Disick'in genç sevgilisi Sofia Richie'nin de onlara eşlik etmesiyle başlıyor.

Evet, 39 yaşındaki Kourtney Kardashian, 35 yaşındaki seks bağımlısı eski kocası Scott Disick ve 20 yaşındaki model sevgilisi Sofia Richie, Meksika Cancun'da tatil yapıyor.

Onlara Kourtney ve Scott'ın üç çocukları da eşlik ediyor.

Daha önce magazin basınında Scott ile eski eşi Kourtney'nin samimiyetinin genç sevgili Sofia'yı rahatsız ettiği yazılıp çizilmişti.

Ancak Meksika tatilinde Kourtney ile Sofia'nın arasındaki buzların eridiği dikkat çekti.

İkili, güneşlenirken bol bol sohbet etti. Hatta Sofia, cep telefonundaki bazı şeyleri heyecanla Kourtney'e gösterirken objektiflere takıldı.

Kourtney ve Kim Kardashian'ın kardeşi Khloe ise Twitter'dan yaptığı açıklamada, üç isimle de gurur duyduğunu söyledi ve "Sevgi budur işte" diye yazdı.

Hello şarkısıyla herkesin tanıdığı efsane pop sanatçısı Lionel Richie'nin kızı olan Sofia, 18 yaşından beri Scott Disick ile birlikte.

Baba Lionel, küçük kızı Sofia'nın önceki yıllarda seks bağımlısı olduğunu itiraf eden Scott Disick ile aşk yaşamasını onaylamamıştı. 

Ancak aşk engel dinlemedi; Sofia ve Scott Disick aşkı iki yıldır tam gaz devam ediyor.

Kourtney ve Scott'ın ise Mason, Penelope ve Reign Aston adında üç çocukları var. 

2006'da aşk yaşamaya başlayan Çift, yollarını 2015'te ayırmıştı.  

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Dünya Rabia'nın kahramanlığını konuşuyor