Eski kıyafetlerinizi atmak yerine yenileyin!

Eskiyen ya da giymekten sıkıldığınız kıyafetlerinizi elinizden çıkarmak yerine yenilemeye ne dersiniz? Dikiş konusunda büyük bir ustalık gerektirmeyen bu ufak dokunuşlarla dolabınızı masrafsızca yenileyebilir ve zahmetsizce şık görünümlü giysilere kavuşabilirsiniz...

30 Ekim 2018, Salı 11:43 Son Güncelleme:
A A
Ceplerle neşelenin

Ceplerle neşelenin

Özellikle tek renk basic kıyafetlere çok yakışacak bu uygulamayla kıyafetleriniz hem yeni hem de daha neşeli görünecek. Tek yapmanız gereken uygun kumaşlardan kestiğiniz cepleri düzgünce giysinize dikmek.

Etekten elbiseye...

Etekten elbiseye...

Bileklerinize kadar uzanan eski bir eteği tiril tiril bir yazlık elbiseye dönüştürebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bel kısmını boynunuza göre yaka olarak ayarlamak ve lastik geçen kısımlarına iki ip askı dikmek...

Bol gelen tişörtler için

Bol gelen tişörtler için

Üzerinize artık bol gelen ya da erkek arkadaşınızın giymeyi sevdiğiniz bir tişörtünü hiç kesme biçme işlemi olmadan elbiseye dönüştürmek fotoğraftaki katlama tekniğiyle mümkün.

Kotlarınızdan sıkıldıysanız...

Kotlarınızdan sıkıldıysanız...

Düz bir kotu göz alıcı hale getirmek ister misiniz? Tek yapmanız gereken bir zımpara kağıdıyla bir miktar yıkanmış demin görüntüsü vermek, istediğiniz yerlerini yırtmak ve sonrasında bu yerleri renklendirerek süslemek.

Sweatshirt'ten pançoya...

Sweatshirt'ten pançoya...

Kapüşonlu bir sweatshirt'ü spor bir parçadan şık bir üste dönüştürmek için iki yanından önce fotoğraftaki gibi kesip sonra da gösterilen yerlerden dikmek yeterli. Kapüşonunu da kesip yakasını istediğiniz şekilde ayarlamayı unutmayın!

Şık bir gece elbisesi

Şık bir gece elbisesi

Gece kombinlerinde sıkça kullandığımız küçük siyah elbiseleri dantel kullanarak hareketli hale getirebilirsiniz. Straplez bir elbisenin üst kısmına şık bir dantelli bluzdan kestiğiniz parçayı eklerseniz yepyeni bir gece elbisesi elde edersiniz.

Şortlara şık dokunuş

Şortlara şık dokunuş

Düz şortlarınızı ucuna şık dantel şeritler dikerek gece kullanımına bile uygun hale getirebilirsiniz.

Basit panço

Basit panço

Bazı şallar oldukça büyük oluyor. Böyle bir şalınız varsa ve rahat kullanamıyorsanız başınızın geçebileceği bir delik açıp anında şık bir panço elde edebilirsiniz.

Gömlekler yenilensin!

Gömlekler yenilensin!

Klasik bir gömleği şık bir gömleğe dönüştürmek için yine dantelden yardım alabilirsiniz. Yakasını çıkaracağınız bol kesim bir gömleğin kol ve etek ağızlarına dantel dikerek harika bir bluz elde edebilirsiniz.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER The Blonds defilesi Moda Haftası'na damga vurdu!