'Eski sevgilim kiralık katil'

'Eski sevgilim kiralık katil'

NASCAR pilotu Busch, eski sevgilisinin kiralık katil olduğunu öne sürdü

14 Ocak 2015, Çarşamba 15:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Busch, fiziksel şiddete uğradığını öne süren eski sevgilisi Patricia Driscoll'ün uzaklaştırma talebiyle açtığı davada hakim karşısına çıktı. 36 yaşındaki pilot, avukatı Rusty Hardin'in sorularına cevaben verdiği ifadede, terk edilmişlik hissiyle kariyerini bitirmek istediğini ileri sürdüğü Driscoll'ün eğitilmiş bir kiralık katil olduğu iddiasını ortaya attı.

Ayrıldığı sevgilisinin merkez ve Güney Amerika ile Afrika'da çeşitli görevler aldığını söyleyen Busch, Teksas eyaletinin El Paso kentinde bulundukları sırada evi kamuflajla terkeden Driscoll'ün, döndüğünde üstünde bir pardesü olduğunu ve içine giydiği gecelikte de kan lekeleri gördüğünü ileri sürdü. Busch ifadesinde ayrıca eski sevgilisinin "para karşılığı insanları öldürdüğünü itiraf ettiğini ve silahla öldürdüğü kişilerin cinayet sonrası çektiği fotoğrafları kendisine gösterdiğini" de anlattı.

Duruşma sırasında ne Driscoll ne de avukatı Carolyn McNeice iddiaları reddetti ancak Driscoll, daha sonra verdiği bir demeçte, hakkında sarf edilen sözlerin gülünç olduğunu belirterek, "Herhangi bir temele dayanmayan bu iddialar, itibarımı zedelemek amacıyla ortaya atılmıştır. Söylenenlere avukatı bile inanmıyor. İlginç olan şu ki bu acayip iddiaların bir bölümü, 8 yıldır üzerinde çalıştığım bir film senaryosundan alınmış" yorumunu yaptı.

37 yaşındaki Driscoll daha önce de Busch'un 26 Eylül 2014 tarihinde Delaware eyaletinin Dover şehrinde yapılan yarış günü, takım otobüsünde kendisini dövdüğü iddiasıyla dava açmıştı. Gazilere, eğitim ve iş olanağı sağlayan, mali ve manevi açıdan yardımcı olan hayır kuruluşu "Armed Forces Foundation" ve güvenlik sistemleri konusunda hizmet veren "Frontline Defense Systems"ın başındaki Driscoll, eski erkek arkadaşının kendisini boğazından tutatarak kafasını 3 kez duvara çarptığını öne sürmüştü.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Fenerbahçe ve Galatasaray'ın Avrupa maçlarının hakemleri belli oldu