Eski sevgilisiyle arkadaş kalabilen burçlar

Eski sevgiliyle arkadaş kalabilmek her yiğidin harcı değildir. Burçlarımız, ilişkilerimizi etkileyen en önemli faktörlerden. Bazı burçlar ayrılığın ardından eski sevgilisini adeta bir düşman gibi görür. Ancak bazı burçlar var ki, sadece eski sevgili değil, eski eşi olsa dahi arkadaş kalmayı başarabiliyor. Eski sevgilisiyle arkadaş kalabilen burçları anlattık. / ÖZEL

17 Eylül 2021, Cuma 12:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
DENGE ARAYAN TERAZİ

DENGE ARAYAN TERAZİ

Terazi burçları tam bir medeniyet timsalidir. İlişkisinin süresi ne olursa olsun, dostça ayrılmayı başarabilir. Üzülen taraf kendisi olsa dahi kavga etmek ya da kendini paralamak yerine kin tutmamayı ve işleri oluruna bırakmayı tercih eder. Durumların bir an önce dengelenmesi için çabalar. Bu durumda orta yolu bulabilmek adına arkadaş kalmayı da iyi becerir.

DÜZ İNSAN KOVA BURCU

DÜZ İNSAN KOVA BURCU

Kova burçları düz insanlardır. Entrikalarla, sansasyonlarla uğraşmazlar. Sevdiğinden ayrılmışsa, olay bitmiştir. Kimse için üzülüp ağlamaz, önüne bakar. Bunu yaparken de eski sevgilisiyle arkadaşlığını korur. Çünkü o arkadaş canlısı bir burçtur. Ayrılsa dahil eski sevgiliyse oturup şöyle bir dostane sohbet edebilir.

İNSANLARI SİLMEKTE ZORLANAN YENGEÇ BURCU

İNSANLARI SİLMEKTE ZORLANAN YENGEÇ BURCU

Hayatından insanları çıkarmakta son derece zorlanan duygusal Yengeçler, ilişkisi aşırı kötü şekilde bitmediği takdirde eski sevgilisiyle dost kalacaktır. Onu zaman zaman arayıp soracak ve sohbet edecektir. Tek isteği diğer tarafın da iyi olduğunu bilmektir.

AŞK BİTSE DE ARKDAŞLIĞA DEVAM EDEN İKİZLER BURCU

AŞK BİTSE DE ARKDAŞLIĞA DEVAM EDEN İKİZLER BURCU

İkizler sadece aralarındaki aşk bitti diye bir insanı hayatından çıkarmak istemez. Onlara göre, insanlarla aşk dışında da bazı duygularla bağ kurabilirsiniz. Eski sevgilisiyle ortak yanları da varsa, arkadaşlığını devam ettirmemek için hiçbir sebep yoktur.

RAHATINA DÜŞKÜN YAY BURCU

RAHATINA DÜŞKÜN YAY BURCU

Yay burcunun sınırları yoktur. Bir ilişki bitmişse iki kişinin birbirini sonsuza dek silmesi onlara abes gelir. Aralarındaki aşk bitse bile saygı çerçevesinde arkadaş kalınabileceğini savunur Yay burcu. Olgunluk da bunu gerektirir.

SEVGİ ARSIZI BALIK

SEVGİ ARSIZI BALIK

Balık burcu için tüm ilişkiler sevgi üzerine kuruludur. Bu ister ilişki, isterseniz de arkadaşlık olsun, arada sevgi varsa her türlü yürür. Eğer ilişkisi bittiyse ancak partneriyle arasındaki insani sevgi ve saygı sürüyorsa, Balık burcu arkadaş kalmak isteyecektir.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sizi ilk gördüğünde düşündüğü 11 gizli şey