Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 114. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 114. bölüm fragmanı hala yayınlanmadı. Seyirciler yeni bölümde Hızır'ın sağlık durumunu merak ederken Ateş'in artık ipinin çekilmesini istiyor

04 Kasım 2018, Pazar 12:38
A A
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 114. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

"Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 114. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?" konusu gündem olurken yeni bölümde neler yaşanacağı heyecanla bekleniyor. Hızır'ın uyanmasıyla rahat bir nefes alan Çakırbeyliler, aralarındaki haini bulabilmek için deyim yerindeyse seferberlik ilan edecekler. 

FRAGMAN NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölüm fragmanının ne zaman yayınlanacağı henüz bilinmiyor. Bu akşam ya da yarın sabah fragmanın yayınlanması bekleniyor. Fragman yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayınız.

114. BÖLÜM FRAGMANI

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Alparslan'ın içlerindeki haini bulmak üzere yaptığı planın sonuçları ağır olmuştur. Ateş tarafından sırtından vurulan Hızır Çakırbeyli, hastanede ölüm kalım savaşı verirken, İlyas acısını en yakınlardan çıkartır. Ağabeyinin başına gelenlerden Hızır Ali ve Alparslan'ı sorumlu tutan İlyas, artık ondan gizli bir iş çevrilmesine izin vermeyecektir. Hızır'ın yokluğunda ailenin reisi görevini üstlenir ve herkesten kendisine itaat etmesini ister. Sözüne uymayanların cezasını kesmesi de, aldığı bu büyük sorumluluğun üstesinden gelmesi de kolay olmayacaktır. Yaşananlardan sonra Çakırbeylilerin uzun süre toparlanamayacağını düşünen İzzet ve Muzi'yi öldürerek hainliğinin ortaya çıkmasını engelleyen Ateş biraz olsun rahatlamıştır. Ailenin başına geçen İlyas'ın intikam hırsıyla hata yapmasını beklerler; fakat o hırsın başlarına nasıl belalar açacağını tahmin bile edemezler.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.