Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 78. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 77. bölümüyle dün akşam izleyicileri ekran başına kilitledi. ATV'nin reyting rekorları kıran dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 78. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

A A
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 78. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 77. bölümüyle ekranlara geldi. Nefesleri kesen bir bölümle daha izleyicileri ekran başına kilitleyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da aksiyon dolu sahneler yaşandı.

Merakla beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 78. yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı...


EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 77. BÖLÜM FRAGMANI


Hızır düşmanlarını vurarak ilerlediği yolun sonunda asıl muhatabının mutlaka karşısına çıkacağını bilir. Tehlikeden uzak tutmak istediği için İlyas ve Alparslan'ı planlarına dahil etmez. Ekrem ise aksine ailesi üzerinden oyunlar kurmaya devam eder. Kızını öne attığı planıyla Çakırbeyli Ailesi ile şahsi husumet çıkarmayı başarır. Bu Ekrem'in masa üyeleriyle birebir temas kurmak için bahanesi olacaktır.

 Hızır her şeyin farkındadır ama oğlunun zaafı elini kolunu bağlar. Ailesini karşısına alacak kadar kendini kaptıran Hızır Ali'nin bu selden kurtulması zor olacaktır. Yaşar, Hızır ile birlikte öldürdükleri Nedim'in evinde, örgüte dair gizli bilgilerin olduğu bir bilgisayara savaş ganimeti olarak el koyar. Bu bilgilerin deşifre olmasını istemeyen düşmanlardan biri, Hızır'ın karşısına dikilmekte geç kalmayacaktır. 


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 76. bölümünde Ceylan'ın sırları açıklandı


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 75. yeni bölüm fragmanında şok!

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Gülben Ergen'e ölüm mesajları atan iki kişi kim çıktı?