Esra Erol'dan ayrıldı Zuhal Topal'la ilgili şoke eden sözler etti

Esra Erol'dan ayrıldı Zuhal Topal'la ilgili şoke eden sözler etti

Esra Erol'un programından ayrılan damat adaylarından Mehmet Güneş, Instagram'dan yaptığı canlı yayında Zuhal Topal hakkında çok konuşulacak sözler sarf etti

06 Mart 2017, Pazartesi 17:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Esra Erol'dan ayrılan damat adayı Mehmet Güneş ile evlilik kararı aldığı Bahar Aydın'ın Zuhal Topal'a geçeceği iddia edilmişti. Mehmet Güneş, Instagram'dan yaptığı canlı yayında iddiaları yalanlayarak Topal hakkında çarpıcı bir iddia ortaya attı.
 

"BAHAR HANIMI DA ALIP BİZİM PROGRAMA GELİN"

 
Atv'de yayınlanan Esra Erol'un hazırlayıp sunduğu '"Esra Erol'da'' isimli izdivaç programından geçen hafta ayrılan Mehmet Güneş Instagram'da yaptığı canlı yayında Star TV'deki Zuhal Topal'ın hazırlayıp sunduğu Zuhal Topal'da' programındaki yöneticilerden Aslı isimli bir çalışanın kendini sürekli aradığını ve ''Mehmet Bey Bahar Hanım'ı da alıp bizim programa gelin' diye teklifte bulunduğunu açıkladı.

​​

"BENİ ŞEREFSİZ Mİ SANDINIZ?"

 
Damat adayı Mehmet Güneş, "Bana 'bize gel Esra Erol'u kötüle, istediğini söyle. Bu hayatta senin her istediğin olacak' diye kandırmaya çalışıyorsunuz. Karşınızda çocuk yok.Ben Esra Erol'dan şerefimle ayrıldım. Beni şerefsiz mi sandınız? Bana para, iş teklif ediyorlar. Beni paranızla satın alamazsınız. Ben sizin parayla satın alıp canlı yayında iftira attırdığınız satılıklardan değilim" dedi.
 
Görüntüler sosyal medyada tıklanma ve paylaşım rekorları kırıyor.
 
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Çağatay Ulusoy ve Kıvanç Tatlıtuğ üzüm bağı satın aldı