Esra Erol’da şaşkına çeviren olay! Ocak'ta buluştu, Şubat'ta evlendi, Mart'ta hamile kalıp Nisan'da evden kaçtı

Son dakika haberine göre, Esra Erol'da dün canlı yayına katılan Ali Kemal Karahasan izleyiciyi şoke eden açıklamalar yaptı. Karahasan, TikTok'ta tanışıp evlendiği eşi Aslıhan Karahasan için 'Aşkımız resmen Brezilya filmi olurdu.' dedi. Ocak'ta buluşup Şubat'ta evlenip , Mart'ta hamile kalıp, Nisan'da evden kaçan Aslıhan Karahasan da canlı yayına bağlandı. Canlı yayına bağlanan iki izleyici, 'Sosyal medyadan çok fazla erkekle konuşuyordu' , 'Aslıhan'ın hamile kalması imkansız' şeklinde stüdyoda buz kestiren açıklamalar yaptı. İşte son dakika haberine göre Esra Erol'da yaşanan ilginç anlar...

19 Mayıs 2021, Çarşamba 11:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Esra Erol birbirinden ilginç konuları ekrana getirmeye devam ediyor. Dün programa katılan Ali Kemal Karahasan'ın yardım çığlığına kulak verdi.

Karısının kendisini terk ettiğini dile getiren Ali Kemal, Aslıhan Karahasan ile TikTok uygulaması üzerinden tanıştığını belirtti.


BREZİLYA FİLMİ OLUR

BREZİLYA FİLMİ OLUR

Aslıhan Karahasan'ın "Aşk önemli şey, gözüm ne para da ne pulda. Güven veren kişi her şeydir" sözlerini duyunca aşık olduğunu dile getiren Ali Kemal, her şeyin çok hızlı bir şekilde gerçekleştiğini söyledi.

Eşini çok sevdiğinin vurgulayan Ali Kemal, başından geçenleri şöyle anlattı: "Aslıhan ile sosyal medyadan tanıştık. Her şey çok hızlı ilerledi. O kadar güzeldi ki, aşkımız resmen Brezilya filmi olurdu.


Ocak ayında buluştuk, tanıştık konuştuk. Şubat ayında evlenme kararı aldık. Mart ayında eşim benden hamile kaldı, Nisan ayında ise "Babam hastaneye götürülecekmiş, Antakya'ya babamın yanına gitmeliyim" deyip, beni terk etti" dedi.


"SENDEN HAMİLE KALMAK İSTİYORUM"

"SENDEN HAMİLE KALMAK İSTİYORUM"

"Eşimin kim olduğunu tanıyamadım. Hiç geçmişini merak etmedim, ilgilenmek istemedim" diyen Ali Kemal Karahasan, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Eşim bana evlendikten 20 gün sonra "Senden hamile kalmak istiyorum. Bebeğimiz olsun" dedi, hayatımın en güzel sözlerini duydum adeta. Havalara uçtum"

Eşinin düşük yaptığını dile getirip aralarının bozulması üzerine Ali Kemal, "Ben Aslıhan'a "Ben Esra Erol'a katılacağım" sözlerini dile getirince Aslıhan benimle barıştı.


O sırada da ekibinizden telefon geldi. Eşimde yanımdaydı, "Kapat o telefonu, barıştık biz" dememi istedi. Bende öyle yaptım" dedi.

Dövmeciye gittiklerini ve koluna "Aslım" yazdırdığını da açıklayan Ali Kemal, dövmesini canlı yayında gösterdi. Ali Kemal, eşi Aslıhan Hanım'ın çocuklarıyla da çok iyi geçindiğini dile getirdi.


Öte yandan Whatsapp profil resmini birlikte olan fotoğraflarını koyan Ali Kemal eşine aynı teklifte bulununca şok olacağı cevabı aldı. Ali Kemal, “Eşim Aslıhan, profil resmini değiştirmem için daha zaman var dedi. “

"SOSYAL MEDYADAN ÇOK FAZLA ERKEKLE KONUŞUYOR"

"SOSYAL MEDYADAN ÇOK FAZLA ERKEKLE KONUŞUYOR"

Canlı yayına katılan Melek adlı bir seyirci yaptığı açıklamalarla herkesi şoke etti. Melek TikTok’ yüzerinden Aslıhan’ı tanıdığını belirtti.

“Sosyal medyadan çok fazla erkekle konuşuyor. Fikret adında bir arkadaşım eni Aslıhan’la arkadaş olarak tanıştırdı. Kendi telefon numaralarımızı alıp Whatsapp’ta özel içerikli görüşmeler yaptık.


Ancak bu durumdan rahatsız olduğum için ben daha sonra katılmadım. Eşi uyuduktan sonra Whatsapp’tan canlı yayına bağlandığını biliyorum dedi.

"ASLIHAN'IN GEBE KALMASI İMKANSIZ"

"ASLIHAN'IN GEBE KALMASI İMKANSIZ"

Yayına katılan ismini vermek istemeyen başka izleyici ise herkesi şaşkına çevirdi. “Aslıhan yüzünden yuvam yıkıldı, ayağına kurşun sıktılar” deyince stüdyo buz kesti.

“Aslıhan’ın gebe kalması imkansız” kardeşimle dost hayatı yaşadı ikisi evli olduğu halde. Hatta kardeşimden çocuğu bile var” dedi.


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Canlı yayında şaşırtan anlar: Kendime engel olamıyorum