Esra Erol'dan ilginç anlar! 'Eşimin korkusundan dağa kaçtım'

Esra Erol'un programına katılan Durdukadın Kaçar isimli kadın eşi İbrahim Kaçar'ın başka bir kadına kaçtığını ve kendisini de kuma olarak çağırdığını belirtti. Çift canlı yayında yüzleşirken İbrahim Kaçar, 'Sürekli şiddet görüyordum. Karımın korkusundan dağa kaçtım' dedi. İşte ilginç olayın ayrıntıları...

09 Ekim 2021, Cumartesi 13:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Esra Erol'da programının ilk konuğu olarak milyonların önüne çıkan Durkadın Kaçar, eşi İbrahim'in Yeliz'e kaçtığını, beş yıldır büyük acılar çektiğini ve geçimini tek başına sağladığını anlattı.

Bu sırada göz yaşları da döken acılı kadın, yüzde 78 engelli oğlu için de Esra Erol'dan yardım istedi. Evine de haciz geldiğini söyledi.

Eşi Durkadın'ın kendisini aradığı İbrahim Kaçar, Yeliz Bozak'a kaçtı. Yeliz Bozak'ın Durkadın Hanım'a "Sana kocalık yaptırmadıysam daha da yaptırmayacağım" dediği iddia edildi.


Ayrıca İbrahim eşine Yeliz'i kuma olarak getirme teklifinde bulundu.

Karı-koca canlı yayında karşı karşıya geldi. Durkadın Kaçar eşine bağırarak eşini kabul etmediğini, konuşmaları gördüğünü dile getirdi.

İbrahim eşinin kafasında kuruntuları olduğunu iddia edip evi terk etmesinin sebebinin eşinin oğlu ile gelip kendi çalıştığı yerde kendisini tehdit ettiğini, bu sebeple arabalarda, dağlarda yattığını belirtti.

İbrahim eşini asla arayıp da Yeliz ile ilişkisi olduğunu falan söylemediğini, eşini aldatmadığını iddia etti.

Durkadın eşinin kendisini delirttiğini ifade etti. İbrahim ise eşinin psikoloğa gönderilmesini isteyip iddiaları kabul etmediğini vurguladı.

Durkadın eşinin kendisi yerine dostunu psikoloğa gönderdiğini dile getirdi.

İbrahim son 5 yılda eşinin bu hale geldiğini, değiştiğini, eşinin kendisini engelli çocuğu ile ve büyük oğlu ile kendisine dayak attığını, darp uygulandığını, mahkemelik olduklarını belirtti.

İbrahim Manavgat'tan aldığı darp raporu olduğunu, sebebin de eşinin "Sen karıya kıza gidiyorsun" demesi olduğunu iddia etti.


Durkadın Kaçar ise eşinin telefon kayıtlarının bulunmasını istedi. Kaçar, "Eğer kayıtlar çıkmazsa herkesin önünde İbrahim'den ve o kadından özür dileyeceğim. Ben bu adamla dostunun buraya gelmesini istiyorum" ifadelerini kullandı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Oran değişti! Bilim Kurulu üyesi yeni yüzdeyi paylaştı