Esra Erol'un canlı yayınında ilginç an! Karım internetten tanıştığı kadınla...

Esra Erol'un programına katılan Ferdi Şimşek, eşi Cansen Şimşek'in internetten tanıştığı Serpil Arıkan isimli bir kadınla kaçtığını iddia etti.

20 Mayıs 2021, Perşembe 10:33 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Esra Erol'a programı dün canlı yayınına Ferdi Şimşek'in anlattıkları damga vurdu. Mersin'den gelen Ferdi Şimşek, 16 Nisan'da Cansen Şimşek'in evi terk ettiğini dile getirerek Esra Erol ve ekibinden yardım istedi.

Cansen Şimşek ile 14 yıldır evli olduğunu ve 13 ile 8 yaşında iki çocukları olduğunu belirten Ferdi Şimşek, eşiyle severek ve kaçarak evlendikleri söyledi.

Ancak Ferdi Şimşek, 16 Nisan'da eşi Cansen Şimşek'in evi terk ettiğini dile getirerek şunları söyledi. "Eşimi çok seviyorum, geri dönmesini istiyorum. Eşim, internetten tanıştığı Serpil Arıkan adında bir kadın tarafından kandırıldı"

16 Nisan'da evden hastaneye gidiyorum diye çıkan Cansen Şimşek'in bir daha geri dönmediğini belirten Ferdi Şimşek, "Akşam 'Beni ablama götür, yarın doktora gideceğim' dedi.

Ben de ablasına bıraktım. Ertesi gün aradım saat 12 gibi. 10-15 kere aradım açmadı. Saat üç gibi mesaj attı ve 'Bir daha o eve dönmeyeceğim, boşanma davası açıyorum' dedi"

Mesajın ardından eşi hakkında kayıp başvurusu yapan Ferdi Şimşek, ertesi gün Serpil Arıkan'ın numarasını bulduğunu ve konuştuğunu belirtti. Serpil Hanım'ın eşinin yanında olmadığını söylediğini dile getirdi.

Ferdi Şimşek yaşanan olayın detayları ile ilgili, "Ben aradıktan sonra gidip emniyete imza vermişler. Şu an Adana Kozan'dalar" Serpil’in iki ismi daha var. Sibel ve Deniz olarak.

Tüm bu yaşananların ardından eşiyle Adana’da görüştüğünü belirten Ferdi, "Seni istemiyorum dedi ama benimle konuşan kişi sanki eşim değildi. Benim düşüncem eşimin aklına girip hap içirdiler" iddialarında bulundu. Yanında Serpil’de vardı.

Ferdi öğrendiği bilgilerle herkesi şoke etti. “Serpil Arıkan ağabeysi ile 2019 yılında adam öldürmüş” dedi. Karısının kandırıldığını suça sürükleyeceğini iddia etti. Ferdi Yılmaz, çocuklarını bayramda bile aramadığını sözlerine ekledi.

Esra Erol yaşanan olayla ilgili, “Serpil Arıkan Cansen Şimşek'i belki çevresinden biri ile tanıştırıp bundan dolayı kaçmış olabilirlerini belirtti.

Bu sözler üzerine Ferdi Şimşek, eşinin tehdit edildiğini bu korktuğu için dönemediğini belirtti. Öte yandan eşinin babası da stüdyoda gözyaşı döktü.

Programa katılan ismini vermek istemeyen bir izleyici herkesi şoke eden bir iddiada bulundu. Telefonla bağlanan kadın, “Serpil Arıkan’ı tanıyorum. Kendisi kadın ticareti yapıyor” dedi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ünlü yazar Ece Ergönenç öldürülmekten korkuyor: Kendisini Adem beni Havva sanıyor