Esrarengiz kızın annesi bulundu

Yunanistan'da geçtiğimiz hafta bir Roman mahallesinde bulunan "Maria" isimli kız çocuğunun annesi, DNA testiyle Bulgaristan'da yaşayan Sasha R. olduğu kanıtlandı

25 Ekim 2013, Cuma 17:13
A A

Yunanistan'da geçtiğimiz hafta bir Roman mahallesinde bulunan "Maria" isimli kız çocuğunun ailesinin Bulgaristan'da yaşadığı ortaya çıktı.

Küçük kızın annesinin 35 yaşındaki Sasha R. olduğu DNA testiyle kanıtlandı.

35 yaşındaki Bulgar kadının iddialarını araştıran Daily Mail gazetesi, söz konusu hastanenin, Maria'nın geçen hafta bulunduğu Roman mahallesine sadece 1 saat uzaklıkta olduğunu belirtmişti. 10 çocuk annesi olan ve albino çocukları bulunan Sasha R.'nin iddiaları Bulgaristan savcılığı tarafından da araştırılmaya başlanmıştı.

Bulgar televizyonuna konuşan Sasha R. birkaç yıl önce Yunanistan'a çalışmak için gittiğinde bir çocuk dünyaya getirdiğini ve maddi sorunlar nedeniyle bebeğini vermek zorunda bıraktığını söylemişti.

Çocuğunu almak için paraya ihtiyacı olduğunu belirten Sasha R. "Çocuğuma kavuşmak ve onu evine getirmek istiyorum. Ondan sonra iki çocuk daha dünyaya getirdim" diye konuşmuştu.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.