Estetik yaptırdıktan sonra evden kaçtığı iddia edilen Meral Okur eşi ile yüzleşti

Samsun'da bütün hayvanlarını yarı fiyatına satarak eşine estetik yaptırdıktan sonra eşi Meral Okur tarafından terk edildiğini söyleyen Yalçın Okur eşi ile yüzleşti. Esra Erol'un programına katılan Meral Okur, eşi için daha önce uzaklaştırma kararı aldırdığını anlattı.

21 Nisan 2021, Çarşamba 10:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Esra Erol'un programına Samsun'da çiftçilik yapan Yalçın Okur'un anlattıkları şaşkına çevirdi. Hayvanlarını yarı fiyatına satarak karısı Meral Okur'a estetik yaptırdığını söyleyen Yalçın Okur canlı yayında hüngür hüngür ağladı. 'Baştan yaptım' diyen eş, 'Madem terk edecektin estetik yaptırmadan gitseydin. Bir kere 'canım kocacım' deseydin dünyaları verirdim' dedi. 3 çocuk babası Yalçın Okur, karısı tarafından tüm estetikleri yapılıp terk edildiğini iddia edildi.

Canlı yanına katılan Yalçın Okur, "13 yıldır evliyiz. Eşim kuzeni Büşra'nın yanına geldi. O burun estetiği olmuş. Eşim geldi bana 1 ay yalvardı, beni de burun estetiği yaptır" diye.

"Ben seni bu şekilde seviyorum, biz çiftçiyiz" dedim ama 'yok' dedi, ısrar etti, ağladı. Bizi hiç sevmedi, çocuklarını sevmedi, hep kendini sevdi” dedi.

Okur, “15 bin lira ona vereceğime sana bilezik alayım dedim. Ama eşim masada kalsam da yaptıracağım” dedi. Yaşanan olayla ilgili konuşan adam, “Baştan aşağı yeniden yaptım. Madem kötüydüm neden estetik yaptırmadan gitti?” deyip isyan etti.

Yalçın, "Çocukları eve bırakmış, yemek bile yapmamış. 'Ben gidiyorum kızım, kendi ayaklarımın üzerinde duracağım. İstanbul'a gidiyorum çalışacağım.' demiş.

Gözyaşlarına boğulan Yalçın Okur, “Bana bir kere 'canım kocacığım' dese dünyaları veririm. 90 bin liralık hayvanlarımı 45 bin liraya sattım. Son 1 senedir bana seni seviyorum bile demedi” dedi.

Meral Okur'un kuzeni Büşra ise canlı yayına bağlanıp "Meral 15 yaşında evlendi, 3 çocuk doğurdu. Şimdi 26 yaşlarında özgüvenli bir kadın olmak istemiş olabilir." İfadelerini kullandı.

Esra Erol'un canlı yayınına bugün estetik yaptırarak evi terk ettiği iddia edilen Meral geldi. Canlı yayına gelen Meral'i gören Yalçın Okur şaşkınlığını gizleyemedi.

Estetik yaptırarak evi terk ettiği iddia edilen Meral ise yüzleşmek üzere programa geldi.

Esra Erol'un davetini kabul eden Meral Okur, Yalçın Okur için daha önce uzaklaştırma kararı aldırdığını söyledi.

Yaşadıkları olayları detaylı bir şekilde anlatmaya başlayan Meral Okur, "Esra Hanım, ameliyat oldum. Doktor bana 1-2 ay boyunca ağırlık kaldırmayacaksın dedi.

Benim eşim gurbete gitti aramızda da hiçbir şey yoktu.

Ben bir gün aradım onu dedim ki; 'kardeşimin sevgilisiyle tanışmak istiyorum, çok da bunaldım onlarla tatile gidebilir miyim' diye sordum.

'İzin vermesem tavır yapacaksın git madem' dedi. Sen izin verdiysen verdin neden arkamdan annemi arıyorsun. Arkasında bir şey arıyorsun" dedi.

"BENİ ARAMADIN"

Yalçın bey, "Bir gün çok özledim deyip beni aramadın' şeklinde cevap verdi.

Esra Erol'a yüzleşmeyi çok beklediğini söyleyen Meral, "Ben sürekli gözyaşı döküyorum. Ben bu anı çok bekledim." diye konuştu.

Yaşadıklarından bunaldığını belirten Meral Okur, "Ben o yaşananlara çok sinirlendim senin çenene katlanamam ben.

Gezmeye gideceğimi söylüyorum, kıyafet alıyorum laf ediyorsun, her şeye konuşuyorsun. Ben, bu şekilde yaşamak istemiyorum." diye konuştu.

"HAMİLEYKEN BENİ TEKME TOKAT DÖVDÜ"

Yalçın Bey'in kendisine sevgi göstermediğini de belirten Meral Okur,

Esra Erol'un canlı yayınında şok gelişme! Estetik yaptırarak evi terk ettiği iddia edilen

"Kadınlardan sevgi dileniyorsunuz. Ben senden çok sevgi dilendim. 15 yaşından beri sevgi dileniyordum. Ben hamileydim sen beni tekme tokat dövdün." dedi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Meteoroloji'den bazı bölgeler için sağanak yağış uyarısı