Eti Nusret kesecekse bedeli 500 TL (Benden Duymuş Olmayın)

Eylem İpek Şafak Benden Duymuş Olmayın köşesinde yazdı... Nusret Gökçe'nin elinden et yemenin bedeli 500 TL

24 Mart 2018, Cumartesi 05:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Nusret Gökçe, İstanbul- Etiler’deki şubesinin ardından Dubai, Miami ve New York’ta lokanta açmıştı. Dünyaca ünlü yıldızlarla ‘salt bea’ (tuzlama) pozları veren, ilginç videolarıyla sosyal medyayı sallayan Nusret Gökçe, bu ilgiyi paraya da çevirmiş.

Lokantasına giden müşteriler, “Masamdaki eti Nusret kesip servis etsin” diyorsa önce kuyruğa giriyor, iki dakikalık bu şov için 500 lira ödüyorlarmış

GÜRÜLTÜ YAPINCA OTELDE ATILDILAR

GÜRÜLTÜ YAPINCA OTELDE ATILDILAR

Sosyal medya fenomeni, DJ Kerimcan Durmaz’ın Dubai tatili olaylı geçmiş. Kerimcan ve arkadaşları kaldıkları otelde o kadar gürültü yapmış ki güvenlik birkaç kez odaya gelip uyarmak zorunda kalmış. Bakmışlar olmuyor, gruba “Odayı boşaltın” demişler.

Bu arada seyahat boyunca çılgınca alışveriş yapan Kerimcan Durmaz, lüks markalara ait 10 çift ayakkabıya 30 bin lira ödemiş.

ATA İLE ALARA'YI BARIŞTIRMAYA KARARLI

ATA İLE ALARA'YI BARIŞTIRMAYA KARARLI

Bir süredir birlikte olan Ata Demirer ile oyuncu Alara Bozbey, geçtiğimiz günlerde ayrılmışlardı.

Ata Demirer’in annesi Ayten Kaçar, Alara ile görüşmeyi sürdürüyormuş. Ayten Hanım, “Ata ile Alara’yı barıştıracağım” diyormuş.

KAVGANIN NEDENİ ORTAYA ÇIKTI

KAVGANIN NEDENİ ORTAYA ÇIKTI

Dört yıldır beraber olan popçu Yalın ile müzik yapımcısı Hüseyin Emre’nin kızı Hazal Emre arasında soğuk rüzgarlar esiyordu. Uzatmalı aşıklar geçenlerde tartışmış. Nedeni ise Hazal Emre’nin artık evlenmek istemesiymiş. birkaç gün sonra sevgilisinin gönlünü almış. Hazal en geç bu yaz evlilik teklifi almayı bekliyormuş.

DİZİ BİTİNCE RESSAM OLDU

DİZİ BİTİNCE RESSAM OLDU

Oyuncu Hande Erçel, Star TV’deki ‘Siyah İnci’ dizisinin final yapmasıyla kendini sanata verdi.

Resim yapmaya başladı. İlk iş olarak da beş aydır aşk yaşadığı Murat Dalkılıç’a bir tablo yaptı.

Murat Dalkılıç portreyi çok beğendi, yatak odasına astı.

KARI KOCA DİYETTELER

KARI KOCA DİYETTELER

Bir yıl önce evlenen Fahriye Evcen kullandığı ilaçlar yüzünden kilo almıştı. Fahriye Evcen hem kendini hem de eşi Burak Özçivit’i forma sokmak için eve yemek gönderen bir şirketle anlaşmış. Karı koca diyete başlamışlar. Yaza kadar forma girmek istiyorlarmış.

CİHANGİR'DE BİNA BAKIYOR

CİHANGİR'DE BİNA BAKIYOR

Ahmet Kural, Saadet Işıl Aksoy ve Murat Cemcir’in başrollerini paylaştığı ‘Ailecek Şaşkınız’, 2 haftada 2 milyon 381 bin 862 kişi tarafından izlendi.

Ahmet Kural, filmden kazandığı parayı gayrimenkule yatırmak istiyormuş. Cihangir’de 5 milyon liraya bina bakıyormuş. Memur emeklisi babasına da Rumeli Hisarı’nda boğaz manzaralı bir daire kiralamış. Dairenin 90 bin liralık yıllık kirasını da peşin ödemiş

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder