Eurovision birincilerini tanımadı

Eurovision birincilerini tanımadı

Geçen hafta jüri koltuğunda oturduğu “Star Akademi” yarışmasında Teoman'ın “Senden Önce Senden Sonra” şarkısını söyleyen yarışmacıya “Bu senin besten mi?” diye soran Ajda Pekkan, bu kez de Eurovision birincisi Nigar ve partneri Eldan'ı tanımadı

12 Temmuz 2011, Salı 10:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Pekkan, önceki akşam Karadeniz Ereğli’deki Sevgi Dostluk ve Barış Festivali’nde konser verdi. Konser öncesi özel bir kabinde hazırlanan ünlü sanatçıya pahalı bir şampanya ve özel meyve tabağı gönderildi.

Bu arada Pekkan’dan önce sahneye çıkan bu yılın Eurovision birincileri Azerbaycanlı Nigar ile Eldan süperstarı ziyaret etmek istedi. Pekkan, Eurovision birincilerini dakikalarca kabin kapısında beklettikten sonda görüşmeyi kabul etti. Türk bayrağıyla sahneye çıktıkları için Türk halkının sempatisini kazanan ikiliyi önce tanımayan Pekkan, daha sonra “Ben sizi Beyaz Show’da gördüm, şarkınız çok güzel. Sizinle düet yapmak isterim” dedi. Eski hitlerinin yanı sıra yeni albümü “Farkın Bu”da yer alan şarkılarıyla da hayranlarını coşturan Pekkan, şarkı sözlerini eksiksiz okuyabilmek için yerleştirilen ekranlardan yardım aldı.

MİLLİYET- SERCAN KISMET

 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Elon Musk'un sevgilisi Grimes'ın sırtını görenler şoka girdi!