Eve girdiğinde büyük şok yaşadı! Piton dehşeti…

Avustralya’da yaşayan Johng Fegan, eve girdiğinde gördükleri karşısında neye uğradığını şaşırdı, hemen telefona sarıldı. Bir başka evde ise kurutma makinesinin kapağı açıldığında çığlıklar yükseldi.

28 Mart 2021, Pazar 09:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Son 50 yılın en büyük sel felaketiyle sarsılan Avustralya'da sulardan kaçan binlerce hayvan evlerin içine girdi, Queensland'daki bir evde çekilen video ise yalnızca ülkede değil dünyada ses getirdi.

Brisbane kentinin banliyölerinden Kenmore'da yaşayan John Fegan, sabah gittiği spor salonundan evine döndüğünde akıllara durgunluk veren bir tabloyla karşılaştı ve hemen telefona sarıldı.

Johng Fegan, arazisinde beslediği Reggie adındaki Avustralya keseli sıçanının eve giren yaklaşık üç metre uzunluğundaki bir halı pitonu tarafından duvara asılı bir yuvaya doğru taşırken gördü.

Hayvanı sıkı sıkıya saran hali pitonu, Fegan'ın eve çağırdığı yılan avcıları tarafından folluktan indirildiğinde Reggie isimli Avustralya keseli sıçanı ölümden kurtardı.

Newsweek'e konuşan Fegan, 2011 yılından bu yana arazisindeki kutu içerisinde yaşayan Reggie'nin geçen yıl bir bebek sahibi olduğunu ancak bebeklerin kaybolduğunu söyledi.

Kurbağalar, kertenkeleler, kuşlar ve diğer memeli hayvanlarla beslenen halı pitonları, avlanırken zehir kullanmıyor ve kurbanının vücudunu sararak öldürüyor.

KURUYAN ÇAMAŞIRLAR PAMUKLANINCA...

KURUYAN ÇAMAŞIRLAR PAMUKLANINCA...

ABD Florida'da ise bir evdeki kurutma makinesinin kapağı açıldığında çığlıklar yükseldi. Alyson Pring, kurutma makinesinden çıkan çamaşırların son dönemde çok fazla pamuklandığını farketti.

Bunun üzerine tamirci Darrl Cobble'yi telefonla aradı. Eve gelen Cobble, makinenin motoruna bir şeyin sıkışmış gibi göründüğünü söyledi. Kısa süre sonra ise tüyler ürperten neden ortaya çıktı.

Makinenin motoruna sıkışan, ölü bir yılandan başkası değildi. Yılanı makinenin içinden çıkaran tamirci Cobble, Florida Groveland'da benzer olaylara sık rastlamadığını söylüyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Son dakika… Dünya ticareti oradan gelecek haberi bekliyor! Haftalar sürebilir…