Evlendiği yere 10 yıl sonra beyazlar içinde döndü

Cambridge Düşesi Kate Middleton ve eşi Prens William, Londra'daki aşı merkezini ziyaret etti. Bu aşı merkezi çift için önemliydi. Zira 10 yıl önce düğün törenleri burada gerçekleşmişti. Kate Middleton'ın bu önemli mekanda beyaz giyinmesi, moda eleştirmenleri tarafından bir mesaj olarak yorumlandı.

25 Mart 2021, Perşembe 17:22 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
YİNE BEYAZLAR İÇİNDE

YİNE BEYAZLAR İÇİNDE

Kate Middleton ve Prens William, Londra'daki koronavirüs pandemisinin 1'inci yıldönümünde Westminster Abbey'deki aşı merkezini ziyaret etti. Westminster Abbey, çiftin 10 yıl önce evlendikleri mekandı. 29 Nisan 2011'de beyaz gelinlikle mekana gelen Kate Middleton, 10 yıl sonra da beyazlar içinde mekana geldi.

Modacılara göre, Cambridge Düşesi'nin beyaz giyinmesinin bir anlamı vardı.

Catherine Walker tasarımı kıyafetini daha önce de giydiği toprak rengi topuklu ayakkabıları ile kombinleyen Düşes'in vermek istediği mesajın, Prens William ile evlendikleri büyük güne bir gönderme olduğu düşünülüyor.

Middleton'ın kıyafetindeki desenler de gelinliğindeki dantelleri andırıyordu.

Kate Middleton'ın kıyafetini yorumlayan modacılar, beyaz giyerek ayrıca 'sükunetini koruduğu' imajını vermek istediğini öne sürdü.

Geçtiğimiz günlerde Kraliyet Ailesi'nden ayrılan Prens Harry ve Meghan Markle, ABD'li sunucu Oprah Winfrey'e çarpıcı bir röportaj vermiş, Markle düğün öncesi Kate Middleton'ın kendisini ağlattığını öne sürmüştü.

O DEĞİL, KIYAFETLERİ KONUŞACAK

O DEĞİL, KIYAFETLERİ KONUŞACAK

İddialar karşısında açıklama yapmayan Kate Middleton'ın kıyafetlerini ve aksesuarlarını kullanarak söz konusu ithamlara cevap verdiği düşünülüyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Adam Lambert morlara büründü