Eylül Öztürk: Çok kalp anneciğim

Geçtiğimiz günlerde ikinci kez anne olan sosyal medya fenomeni Eylül Öztürk, oğlu Alex ve kızı Eylül Alice ile poz verdi. Öztürk'ün "Çok kalp anneciğim" notuyla yaptığı paylaşım takipçilerinden binlerce beğeni aldı.

07 Eylül 2020, Pazartesi 10:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

2017 yılında Kenan Barış Özkan ile dünyaevine giren sosyal medya fenomeni Eylül Öztürk, geçtiğimiz günlerde ikinci kez anne oldu.

Alex adında bir oğulları olan çift, kızları Eylül Alice Özkan'ı kucaklarına aldı.


34 yaşındaki Eylül Öztürk, oğlu ve kızı ile birlikte çekilen karesini sosyal medya hesabından yayınladı.

Eylül Öztürk'ün "Çok kalp anneciğim" notuyla yaptığı paylaşım takipçilerinden büyük ilgi gördü.

'Ve dünyalar ikinci kez bizim oldu'

'Ve dünyalar ikinci kez bizim oldu'

Geçtiğimiz günlerde kızının fotoğrafını yayınlayan Eylül Öztürk, şu ifadeleri kullanmıştı; "Ve dünyalar ikinci kez bizim oldu. Bu sefer babaya benzetmeyi başardık sanırım. Beyaz tenli, uzun ve kumral saçları var ve tahminimce ileride renkli gözlü olacak gibi sanki... Bir de köfte gibi dudakları...Ha bir de; ağabeyinin izinden gidip, gelmemekte ısrar edince, kendisini ağustos ayında beklerken bir sürpriz yapıp, 41 hafta sonunda eylül ayını tercih etti. O zaman senin adın 'Eylül Alice Özkan' olsun kuzum. Baban ağabeyin ve ben seni çok seviyoruz."

'Gözyaşım; pıt'

'Gözyaşım; pıt'

Öztürk, oğlu Alex ve kızı Eylül Alice'in ilk kez yan yana geldiği anları ise şu sözlerle paylaşmıştı; "İlk buluşma... Alex'in kardeşini görür görmez ilk yaptığı şey; elini kalbine koyup, öylece beklemek oldu... Sonra da kafasını öptü ama bunu yaparken o kadar hassas dokundu ki, inanamadım... Gözyaşım; pıt..."

Eylül Öztürk, ikinci kez anne olmaya hazırlandığını ise şu sözlerle duyurmuştu; "Kara kurbağa tatlısına kardeş geliyor ağabeyleri, ablaları... Bir ömür birbirlerine destek olsunlar. Hoş babası da benim için bir çocuk sayılır, şu hareketlere bak. Ama sen hep ilk aşkım olarak kalacaksın tabii ki Kenan.."

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Murat Boz: Zeynep ile Erdal'ı evlendirdik