Ezgi Mola: 76 kilo olunca başrol vermiyorlar

Oyuncu Ezgi Mola, Antalya Akra’da düzenlenen AkraTalks’a konuk oldu. Zayıflayınca başrol oynamaya başladığını anlatan Ezgi Mola, “Kilolu olunca ancak başrolün arkadaşı oluyordum” dedi

28 Haziran 2017, Çarşamba 10:37
A A

Ezgi Mola AkraTalks’taki konuşmasıyla herkesi kahkahaya boğdu. Ezgi Mola'ya 'Neden kilo verdin?' diye sorulunca o da şöyle cevap verdi: “Ne zaman zayıfladım, çok sevilen başrolleri de oynamaya başladım. Yoksa kimse bana 76 kiloyken ‘Bu kız çok tatlı’ deyip başrol vermemişti. İşte ben o kiloda olunca başrolün anca arkadaşı oluyorum, yine arkadaş oynarım hiç öyle bir derdim yok ama istiyorum ki ara sıra da başrolde olayım.

"SIVA ÇEKMEYİ ÖĞRENMEK İSTİYORUM"

"SIVA ÇEKMEYİ ÖĞRENMEK İSTİYORUM"

Konuşmada yer alan oyuncunun yakın arkadaşı Enis Arıkan, Ezgi Mola için “Gece 22.00’de ev süpürür, yer siler, çok titizdir” dedi. Bunun üzerine de Ezgi, “Evet titizim. Evimde köpeklerim var, o yüzden sürekli temizlik yapıyorum. Annem bana ‘Oyuncu olmasan kusursuz bir temizlikçi olurdun’ der hep. Bir de garip meraklarım var hayatta. Sıva çekmeyi öğrenmek istiyorum mesela, ‘Fayans ustası olsam çok müthiş olur’ diye düşünüyorum” diyerek izleyicileri güldürdü.

"SENARYO YAZAMIYORUM DİYE ÇOK ÜZÜLÜYORUM"

"SENARYO YAZAMIYORUM DİYE ÇOK ÜZÜLÜYORUM"

Ezgi Mola sohbet sonunda tüm açıklığıyla bir üzüntüsünü de katılımcılarla paylaştı. “Senaryo yazamıyorum diye çok üzülüyorum. Keşke yazabilsem, anlatabilsem. Meryl Streep’in ‘Şüphe’ filmi gibi bir filmde oynamayı sabırsızlıkla bekliyorum. Olacağına inanarak yaşıyorum ama olmazsa bu umutla öleceğim, kaydedin bunu. İşimi çok seviyorum ve dünyada hiçbir şeyin imkansız olmadığını düşünüyorum” dedi.

Ezgi Mola'nın kilolu zamanlarından bir fotoğraf.  Ezgi Mola bir dönem Canım Ailem adlı dizide Feride karakterini canlandırmıştı.

Kocan Kadar Konuş, Patron Mutlu Son İstiyor, Soğuk, Sen Aydınlatırsın Geceyi, Celal ile Ceren, Pazarları Hiç Sevmem gibi pek çok sinema filminde rol alan Ezgi Mola bire Tolga Çevik ile birlikte Komedi Dükkanı’nda da yer almıştı.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.