Ezgi Mola isyan etti! 'Annem bayılıp yere düşmüş!'

'Masumlar Apartmanı' dizisinde 'Safiye' rolünü canlandıran Ezgi Mola, başarılı performansı ile dikkat çekiyor. Mola hakkında geçen günlerde çıkan bir haber herkeste şok etkisi yaratmıştı. İddiaya göre; arkadaşlarıyla kahve içmek için dışarı çıkmış, döndüğünde ise asansörde kalmış ve bacağı kopmuştu. Ezgi Mola, "Bacağı koptu" başlığıyla verilen haber hakkında konuştu. Annesi ve sevgilisi Mustafa Aksakallı'nın yaşadığı korkuyu anlattı.

24 Kasım 2021, Çarşamba 08:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Dokuzuncu TV Yıldızları Ayaklı Gazete Ödül Töreni sahiplerini buldu. Ünlü isimlerin akın ettiği törende, rol aldıkları dizide gösterdikleri performansla ödüle uzanan Ezgi Mola ve Merve Dizdar, şık ve uyumlu giyimleri ile dikkatleri üzerine çekti.

Ödül hakkında konuşan Mola, "Alkışlanan insanlar olmak, işimiz ile anılmak çok güzel" dedi.

Giyim tarzıyla dikkat çeken Dizdar, "Arkadaşlar ben ilk kez törene katılıyorum, o yüzden çok heyecanlıyım. Keyifli ve yoğun çalışıyoruz" dedi.

Milliyet'ten Mesut Yılmaz'ın haberine göre; sette çalıştığı sırada asansöre bindiği ve sıkışarak ayağının koptuğu haberleri çıkan Ezgi Mola, "Çok acımasız ve terbiyesizce olduğunu düşünüyorum, annem hüngür hüngür ağlayarak aradı."

"Ben de sette olduğum için telefonu açamadım, birisi arayıp söylemiş ve annem bayılıp yere düşmüş" dedi.

Sevgilisi Mustafa Aksakallı'nın da çok korktuğunu belirten oyuncu, "Mustafa da çok korktu, çalıştığım için kimse bana ulaşamamış, ilgi çekmek için şuursuzca haber yapmak çok kötü" dedi.

Estetik yaptırdığı iddialarına da yanıt veren Ezgi Mola, "Arkadaşlar geçen aramızda konuştuk, ben oyuncu olmasaydım çok estetik yaptırırdım, ancak hiç yaptırmadım ve yapanlara da çok saygı duyuyorum."

"Tabii birisi uyurken bana estetik yapmışsa bilmiyorum" diyerek kahkaha attı.

Geçtiğimiz günlerde Etiler'de görüntülenen Ezgi Mola, koronavirüsü atlattığını söylemişti. Ünlü oyuncu, "Ne olur ne olmaz diye iki kez test yaptırdım. Kimseye riske atmaya gerek yok" dedi.

Mola, "Çok kolay atlattım. Aşı olduğumdan dolayı olduğunu düşünüyorum. Aşı olmayan arkadaşlarımızı da görüyorum, ağır geçiyorlar" sözleriyle, aşının önemine vurgu yaptı.

İki hafta önce yaptığı açıklama testlerinden bazılarının pozitif bazılarının ise negatif çıktığını söyleyen Ezgi Mola, hiçbir semptom yaşamadığını söylemişti.


Son durumuyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yapan 38 yaşındaki oyuncu, "Temasım olduğu için kendimi karantinaya aldım. Yedi kez test oldum; testlerimin bazıları pozitif, bazıları ise negatif. Dolayısıyla risk durumu devam ettiği için sürekli negatif çıkana kadar testlerime devam edeceğim. İki doz aşı olmamın etkisiyle en ufak bir semptom göstermiyorum" ifadelerini kullanmıştı.

"İyi ki iki aşımı da yaptırmışım" diyen Mola, "Ne yazık ki yoğun bakımda ünitesine bulunan hastalarının yüzde 90'ının aşısı yok. Lütfen siz de aşınızı yaptırın" sözleriyle, aşı çağırısında bulunmuştu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Boğa, Akrep, Oğlak ve diğer burç yorumları