Facebook kullanmak için tanımadığı eve girdi

Facebook kullanmak için tanımadığı eve girdi

Facebook'un dahil olduğu bu tuhaf hırsızlık hikayesine sadece "yok artık" denilebilir!

27 Mart 2013, Çarşamba 21:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Şimdiye dek birçok hırsızlık hikayesi duyduk ancak bazen öyle tuhaf örnekleriyle karşılaşıyoruz ki, kendimizi kötü kurgulanmış komedi filminde hissetmekten alıkoyamıyoruz. Örneğin sırf Facebook kullanmak için hiç tanımadığınız birinin evine zorla girmek gibi...

Geçtiğimiz günlerde Amerikalı bir vatandaşın başına gelen tam da buydu. 33 yaşındaki ev sahibi, kendi dairesine girdiğinde hiç tanımadığı bir kadını, yine kendi laptop'unda Facebook başındayken buldu. Kimliği açıklanmayan "hırsız" ise ev sahibiyle karşılaşınca özür dileyerek apar topar evden çıktı. Ancak unutkan kadın, evi terk etmeden önce Facebook hesabını açık bıraktı.

Polislere kimliği hakkında adeta açık çek bırakan kadın, 18 yaşında bir üniversite öğrencisi. Georgia Üniversitesi'nde okuyan genç kadının bölümü ise hayli manidar: Hukuk!

Evden herhangi bir şey çalmadığı belirtilen kadının niçin böyle bir şeye başvurduğu bilinmiyor. Ancak detaylardan kaçmayan bir şey var ki; kadının akıl sağlığı hakkında ciddi soru işaretleri oluşturuyor. Evi inceleyen polisler, kadının koltuğa çişini yaptığını saptamış durumda. Anlaşılan 18 yaşındaki genç, Facebook kullanırken oldukça heyecanlı dakikalar yaşamış.

Resimlerle: Facebook'a ince ayar

Kaynak: CHIP Online

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Justin Bieber'ın elektrikli Rolls Royce aracının fiyatı 500 bin dolar