Fahriye Evcen sessizliğini bozdu!

4 ay önce doğum yapan ve oğlu Karan'ı emziren Fahriye Evcen, kiloları nedeniyle eleştirilerin hedefi oldu. Evcen, Instagram'dan yaptığı paylaşımla eleştirilere yanıt verdi.

16 Ağustos 2019, Cuma 13:39 Son Güncelleme:
A A

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen dün sabah İstanbul Havalimanı'nda görüntülendi.

Karan'ın fotoğrafının çekilmemesi için pusetin üzerini örtmüşlerdi.

Bu kareler internet sitelerinde yayınlanır yayınlanmaz Instagram ve Twitter'ın bir numaralı gündem maddesi oldu.

4 ay önce doğum yapan ve oğlu Karan'ı emziren Fahriye Evcen'in kiloları tartışıldı. Evcen için 'kilolu' diyenler büyük eleştiri aldı.

Aralarında oyuncu, yazar ve akademisyenlerin de bulunduğu bir grubun ortak görüşü özetle şuydu:

''Kilo eleştirisi yeni anne olmuş kadına yapılmış en büyük ayıp. Fahriye Evcen’i ölçüleri nedeniyle eleştirip, dalga geçenler özür dilemeli.''

Evcen de hakarete varan yorumlara sosyal medya hesabından tek cümle ile cevap verdi:

''Her anne, her kadın çok güzeldir!''

BENGÜ'DEN FAHRİYE'YE DESTEK

BENGÜ'DEN FAHRİYE'YE DESTEK

Fahriye Evcen'e bir destek de Bengü'den geldi. 5 Ağustos'ta kızı Zeynep'i dünyaya getiren Bengü 'Her halinle çok çok güzelsin Fahriye!' dedi.

"Ben de yeni doğum yaptım... Lohusayım... Emziriyorum... Benim de ellerim, ayaklarım, yüzüm ödemden şiş... İyi besleniyorum, asla kilomu dert etmeden bizim için sağlıklı olan ve süt arttıran ne varsa yiyorum..."

"Yeter ki sütüm bol olsun... Bebeğim sağlıklı olsun, gözüm başka da bir şey görmüyor. Fahriye'nin de gözlerinden mutluluk akıyor... Pırıl pırıl bakıyor gözleri. Dünyanın en büyük aşkını yaşarken kilosunu hiç dert ettiğini sanmıyorum. Her halinle çok çok güzelsin Fahriye. Evladın ve eşinle hep sağlıkla, huzurla çok mutlu olun!"


Sıradaki haber yükleniyor...