Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in oğlu Karan, şimdiden fenomen...

Türkiye'nin yanı sıra Ortadoğu'da da geniş hayran kitlesine sahip olan Fahriye Evcen'le eşi Burak Özçivit'in şöhreti 13 Nisan'da doğan minik oğulları Karan'a da sıçramıştı. Çiftin oğulları Karan, daha kırkı çıkmadan servete konmuştu. Sosyal medyadan henüz anlamasa da Karan'ın şimdiden 208 bin takipçisi var.

17 Nisan 2021, Cumartesi 10:08 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Magazin dünyasının gözde çifti, doğumdan önce oğulları adına Instagram hesabı açmıştı. Minik Karan'ın sosyal medya hesabı kısa sürede yüz binlerce takipçiye ulaştı.

Fahriye Evcen'in yöneteceği hesapta henüz 6 paylaşım var. Karan'ın Ortadoğu başta olmak üzere dünyanın pek çok yerinden takipçisi var.

Hatta Dubai'deki bir sosyal medya şirketi harekete geçmiş, oğullarının sosyal medya hesabının yönetimini kendilerine devretmesi ve hesabın tüm haklarını alma karşılığında 300 bin dolar (yaklaşık 1 milyon 800 bin lira) teklif etmişti.


Geçtiğimiz günlerde doğum gününü kutlayan Karan’ın takipçi sayısı 208 bine çıktı. Hesabında daha önce bir tek fotoğrafı olan Karan doğum günü kutlamasından kareler paylaştı. Görüntüleri Karan seçti, annesi sayfaya yükledi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Maske takmayı öğrenen Merve Boluğur, şimdi de HES kodu krizi yaşattı: Beni tanımıyor musunuz?