Fahriye Evcen'in 5 makyaj imzası

Fahriye Evcen son yılların parmakla gösterilen isimlerinden biri. Hem güzelliği, hem oyunculuğu, hem de imrenilen aile hayatıyla örnek bir insan. Ellerinde onun fotoğraflarıyla estetik merkezlerini kapılarını çalanlar o kadar çok ki... Ancak o bir estetik güzeli değil. Sadece çok çok iyi makyaj uygulamaları yapıyor. Yüzünü iyi tanıyor. Biz de Fahriye Evcen ile özdeşleşmiş makyaj imzalarını derledik.

20 Şubat 2021, Cumartesi 13:10 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Kedi gözler

Kedi gözler

Kedi gözü makyajı irisi belirgin renkli gözlere daha da anlam katıyor, bir boyut ileri taşıyor. Bu görünümü yakalamak için kusursuz çekilen bir kuyruklu eyelinerdan sonra koyu renk farı kuyruğun bitti noktadan göz kapağının katlanma çizgisine kadar getirebilirsiniz. Son olarak karıştırma fırçasıyla sınırları hafifçe dağıtıp daha doğal bir görünüm elde edin.

Doğal dudaklar

Doğal dudaklar

Fahriye Evcen , dudakları doğal renklerde kullanmayı sevenlerden. Dudak kalemini dudak çizgisinin dışından çekmek çoğu zaman iyi bir fikir olmayabilir. Fahriye gibi doğal tonlarda bir ruj kullanacaksanız kalemi dudak çizgisinin bitişiğinden çizin.

Belirgin kaşlar

Belirgin kaşlar

Gece ya da gündüz, özel gün ya da günlük kullanım fark etmeksizin Fahriye kaşlarını şekilli kullanmayı seviyor. Şekilli kaşlar da onun anlamlı bakışlarını elbette güçlendiriyor.

Doğal kontür

Doğal kontür

Fahriye de şekilli yüzünü ortaya çıkarmayı sevenlerden. Hem de bunu yaparken keskin kontür işlemleri yerine doğal bronz görünümü tercih ediyor. Bu görünüm için geniş bir fırçayla alın ve çene çizgisine bronzlaştırıcı uygularken elmacık kemiklerinin altını da ihmal etmeyin.

Pürüzsün ten

Pürüzsün ten

 Fahriye bu konuda çok şanslı görünüyor. Bu görünümün en önemli sırrı elbette rutin bir cilt bakımı ve genetik. Kapatıcılığı yüksek bir fondöten bu görüntüyü yakalamana yardımcı olacaktır.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tarihi geçen kozmetik ürünleri değerlendirmenin 5 yolu