FarmVille oyunu tamamen kapatılıyor

FarmVille oyunu tamamen kapatılıyor

Facebook platformuna damga vuran çiftlik simülasyon oyunu FarmVille resmen kapatılıyor. Oyunun geliştirici Zynga, 11 yıl önce kullanıcılarla buluşturulan FarmVille’in 31 Aralık 2020 tarihinde tamamen kapatılacağını duyurdu. FarmVille’in kapatılmasından sonra kullanıcılar, FarmVille 2: Tropic Escape ya da yaklaşmakta olan FarmVille 3’ü oynamaya devam edebilecekler.

30 Eylül 2020, Çarşamba 17:03 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Çiftlik simülasyon oyunu FarmVille’in geliştiricisi Zynga’dan yapılan resmi açıklamaya göre Adobe’nin Flash Player dağıtım ve güncellemesine son verecek olması nedeniyle 11 yıllık geçmişi olan FarmVille oyununu bu yıl sonunda kapatılacak.

Zynga’dan konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: “2009'daki ilk lansmanından bu yana geçen inanılmaz 11 yılın ardından, Facebook'ta orijinal FarmVille oyununun kapatıldığını resmi olarak duyuruyoruz. Daha önce belirtildiği gibi Adobe, Flash Player'ı tüm web tarayıcıları için dağıtmayı ve güncellemeyi durduracak ve Facebook, 31 Aralık 2020'den sonra platformdaki Flash oyunlarını desteklemeye son verecek. Bunun sonucundan FarmVille de doğrudan etkilenecek.”

FarmVille oyunun kullanımdan kaldırılmadan önce, 17 Kasım'a kadar uygulama içi satın alımlar devam edecek, bu tarihten sonra ise oyunun ödeme sistemi tamamen kapatılacak. Zynga’dan yapılan açıklamada, oyunun tutkunları için “FarmVille, 31 Aralık 2020 tarihine kadar oynanabilir olmaya devam edecek ve bu noktada tamamen kapatılacaktır. Bu dönemde sahip olduğunuz kalan kredileriniz 31 Aralık 2020'den önce kullanılmalıdır” uyarısı da yapıldı.;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 2020’nin En İyi Astronomi Fotoğrafçısı Yarışması'nın kazananları belli oldu