“Fener Ol” kampanyasında ne kadar para toplandı? Fener ol kampanyasında son durum ne?

Fenerbahçe Kulübü tarafından 4 Nisan’da başlatılan “Fener Ol” kampanyası kulübün taraftarları tarafından merak ediliyor. İnternette sıklıkla “Fener Ol” kampanyasında ne kadar para toplandı? Fener ol kampanyasında son durum ne? sorusu aratılıyor. İşte “Fener Ol” kampanyası ile ilgili detaylar…

20 Nisan 2019, Cumartesi 09:47
A A
“Fener Ol” kampanyasında ne kadar para toplandı? Fener ol kampanyasında son durum ne?

Fenerbahçe Kulübü tarafından Başkan Ali Koç öncülüğünde 4 Nisan’da başlatılan “Fener Ol” kampanyası ile ilgili detaylar paylaşılmaya devam ediyor. Kulübün taraftarı “Fener Ol” kampanyası ile ilgili son gelişmeleri merak ediyor. Peki, “Fener Ol” kampanyasında ne kadar para toplandı? Fener ol kampanyasında son durum ne? İşte detaylar…

Fenerbahçe Kulübü kampanyanın başlamasını takip eden 24 saat içerisinde 300 bin gönüllü kitlenin katkısı sonucu toplanan tutar 15 milyon lirayı aşmıştı.

Son olarak Fenerbahçe Kulübü Başkan Yardımcısı Burhan Karaçam’dan “Fener Ol” kampanyasına ilişkin açıklama geldi.

Fenerbahçe Kulübü Başkan Yardımcısı Burhan Karaçam, mali yapıyı düzeltmek için başlatılan "Fener Ol" kampanyasına olan katılımın kendilerini memnun ettiği söyledi. İzmir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasında kampanyanın gönüllüleriyle bir araya gelen Karaçam, değerlendirmelerde bulundu.

Karaçam, kampanyanın finansal bağımsızlığın ilk adımı olduğunu belirterek, "Fenerbahçe’ye yakın olan herkese, ’Sen fener oldun mu?’ dememiz lazım. Hep SMS konuşuluyor. İmkanı olandan daha yüksek katkı bekliyoruz. Taraflarlarımızın gönderdiği destek videoları bizleri ekstra motive ederek, inancımızın pekişmesine neden oluyor. Türkiye’nin ve Avrupa’nın bu kadar geniş kesiminden sesimizin duyulmuş olması, ’Fener Ol’ kampanyasının benimsenmesi ve herkesin fener olmak için bu kadar heyecanlı, özverili, arzulu bir şekilde yer alması, bizleri daha da cesaretlendiriyor." diye konuştu.

Çalışmanın gelecek için kendilerini ümitlendirdiğini dile getiren sarı-lacivertli yönetici, "Kampanyanın ilk 2 haftası içinde 414 binin üstüne katılım gerçekleşti. Kısa vadede oldukça iyi olan bu katılım, kampanyanın geleceği açısından da bizlere güven veriyor. Bu rakam, bugüne kadar hiç denenmemiş olan bir modelin ilk 10 günü için önemli." ifadelerini kullandı.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Dünyanın en güçlü adamları Alanya’da