Fenerbahçe'de Uğur Boral çalışmayı yarıda bıraktı

Fenerbahçe'de Uğur Boral çalışmayı yarıda bıraktı

Fenerbahçe'de Uğur Boral çalışmayı yarıda bıraktı

09 Temmuz 2011, Cumartesi 14:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Düzce'de kamp yapan Fenerbahçe'de talihsiz futbolcu Uğur, Bilica ile girdiği mücadelede yerde kalarak antrenmanı tamamlayamadı.

Teknik direktör  Aykut Kocaman yönetiminde sabah saatlerinde yaptığı antrenmanla hazırlıklarını sürdüren Sarı-lacivertliler'de kampa sonradan dahil olan Selçuk, Emenike, Sezer, Dia, Güiza, Gökhan Gönül ve Semih laktat testinden geçerken, Emre ve Mehmet Topuz ise dayaklılık antrenmanı yaptı.

Sol üst adalesinde zorlamaya bağlı olan Gökay ise bireysel antrenörü Dolu Arslan eşliğinde takımdan ayrı çalıştı. 

FUTBOLCULAR YENİ SEZONA HAZIR

Bu arada Sarı-lacivertli futbolcuların laktat değerleri geçen seneye göre çok üstün çıktığı bildirildi.

Takım içerisinde laktat değerleri en yüksek çıkan futbolcular Gökhan Gönül, Caner ve Semih olurken, Brezilyalı futbolcu Cristian'ın daha önceki değerleri dikkate alındığında kendi değerlerinin en üst seviyeye ulaştığı, Alex'in de geçen seneki değerleri dikkate alındığında daha iyi durumda olduğu belirtildi.

UĞUR BORAL ÇALIŞMAYI YARIDA BIRAKTI

Antrenmanda yapılan minyatür kale maçta Bilica ile ikili mücadalesinde sol ayak bileği burkulan  Uğur Boral çalışmayı yarıda bıraktı.

Acı içinde yerde kalan  Uğur Boral'a, sağlık heyeti tarafından yapılan müdahale edildi ve sol ayak bileği sarıldı.  Uğur Boral daha sonra çalışmayı kenardan izledi.

MİNİK FUTBOLCULARDAN TAKIMA ÇİÇEK

Öte yandan Düzce Fenerbahçe Altyapı Okulları'ndan gelen bir grup minik futbolcu, takım kaptanları Emre ve Alex'e çiçek verdi ve takımla birlikte toplu fotoğraf çektirdi.

Teknik direktör  Aykut Kocaman da antrenman sonrası minik futbolcuların yanına giderek onlara imza dağıttı ve birlikte fotoğraf çektirdi.

SAKATLIKLARI BULUNAN SERDAR VE NİANG SALONDA ÇALIŞTI

Sol arka adalesinde birinci derece kısmi yırtık belirlenen Serdar ile sol ayak üstünde yumuşak doku zedelenmesi tespit edilen Niang'ın ise tedavisinin sürdüğü ve hir iki futbolcunun salonda çalıştığı belirtildi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Beşitaş'ta sakatlık şoku