Fenerbahçeli ünlü isimler de oylarını kullandı

Fenerbahçe Kulübü'nün rekor katılımla gerçekleşen ve Ali Koç ile Aziz Yıldırım'ın başkanlık için yarıştığı Olağan Seçimli Genel Kurulu'nda spor, sanat ve iş dünyasından birçok ünlü isim de yer aldı

03 Haziran 2018, Pazar 15:47 Son Güncelleme:
A A

Fenerbahçe Kulübü Seçimli Olağan Genel Kurulu'nun ilk günü dün sona ererken bugün oy verme işlemine geçildi. Aziz Yıldırım ve Ali Koç'un başkanlık yarışında 25 bin 650 üyenin oy kullanabileceği yarış saat 10.00'da başladı. Birçok üyenin yanı sıra Fenerbahçeli ünlü isimler de oylarını kullandı.

İbrahim Tatlıses ve oğlu İdo, Selçuk Yöntem, Uğur Dündar, Ercan Saatçi, Kadir Çöpdemir, Bülent Şakrak, Şevket Çoruh, Sarp Akkaya gibi isimler oylarını kullanan ünlü isimler arasında yer aldı.

Selçuk Yöntem: "Sayın Aziz Yıldırım'ı sever ve saygı duyarım. Fenerbahçe için yaptıkları tartışılmaz ve çok önemlidir. Ama değişim kavramı değişmez. Oyum Ali Koç'tur."

Sosyal medyadan paylaşımda bulunan oyuncu Bülent Şakrak, "Adaşına oy verdi ASLANIM.. HAYIRLISI OLSUN.." mesajını yazdı.

Uğur Dündar

İlker Ayrık ve Şevket Çoruh

Şevket Çoruh-Murat Akkoyunlu

Sarp Akkaya

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.