Fenerbahçe'nin istediği Marcos Rojo'dan Mourinho'ya: Bırak gideyim

Fenerbahçe'nin istediği Arjantinli oyuncu Marcos Rojo'nun, yönetimle yaşadığı kriz nedeniyle kimseyi göndermeme kararı alan Jose Mourinho’yla görüştüğü ortaya çıktı. Rojo’nun, “Oynamaya ihtiyacım var. Gelen teklifleri değerlendirmeme izin verin” ricasında bulunduğu kaydedildi

22 Ağustos 2018, Çarşamba 14:46 Son Güncelleme:
A A
Fenerbahçe'nin istediği Marcos Rojo'dan Mourinho'ya: Bırak gideyim

Fenerbahçe, Manchester United’da forma şansı bulamayan Marcos Rojo için girişimde bulunmuştu. İngiliz ekibi, başarılı oyuncuyu kiralamaya yeşil ışık yaktı. Ancak istediği transferler yapılmadığı için yönetimle arasında kriz çıkan Jose Mourinho, kadroda düşünmediği oyuncuların bile gönderilmesine karşı çıktı.

Mou, reddetmedi

Yaşanan bu gelişme, Sarı- Lacivertliler’in elini kolunu bağladı ancak Marcos Rojo’nun Mourinho ile yaptığı özel görüşme, umutların yeşermesini sağladı.

Arjantinli savunmacının hocasıyla görüşerek, “Burada şans bulamayacağım ortada. Bu konudaki kararınıza saygı duyuyorum. Ancak benim de oynamaya ihtiyacım var. Tribünde oturmak istemiyorum. Bu yüzden gelen teklifleri değerlendirmeme izin verin” dediği öğrenildi.

Portekizli menacerin, “Bunu düşüneceğim” yanıtı verdiği kaydedildi.

1 yıl kiralanacak

Rojo, geçtiğimiz sezonun sonunda Arjantin basınına yaptığı açıklamada da, “Oynamadığım için Mourinho’yu suçlamıyorum ama onunla konuşacağım ve maalesef ayrılmak için kendisinden izin isteyeceğim” ifadelerini kullanmıştı.

Fenerbahçe, hem sol bek hem de stoperde oynayabilen 28 yaşındaki oyuncuyu kiralamak istiyor.


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Beşiktaş’ta Abdullah Avcı ile yollar ayrıldı