Fenomen kedi Lil Bub öldü

Alt çenesinde ve dişlerindeki rahatsızlık nedeniyle dili sürekli dışarıda olan kedi Lil Bub, verdiği pozlarla sosyal medyanın yeni fenomeni olmuştu. Instagram'da 2,4 milyon, Facebook'ta da 3 milyon takipçisi bulunan Lil Bub'ın sahibi, kedinin kemik iltihabı nedeniyle pazar günü uykusunda öldüğünü belirtti. Birçok hastalığa kafa tutan Lil Bub'ın ölümü, hayranlarını yasa boğdu.

03 Aralık 2019, Salı 11:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Sosyal medyada dili dışarıda pozlarıyla tanınan ünlü kedi Lil Bub öldü.

Sahibi Mike Bridavsky, Lil Bub'un sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, internet fenomeni kedinin, kemik iltihabı nedeniyle pazar günü uykusunda öldüğünü belirtti.


700 bin dolar bağış toplanmasını sağladı

700 bin dolar bağış toplanmasını sağladı

Lil Bub ile çektirdiği ilk ve son fotoğrafı kullandığı paylaşımda Bridavsky, Bub'un kendi yaşamının yanı sıra ailesinin ve evsiz evcil hayvanların hayatlarındaki büyük etkisini kelimelerle ifade etmenin çok zor olduğunu dile getirdi.

Bridavsky, koşulsuz sevgi hakkında bildiği her şeyi öğrendiği Bub'un ayrıca ihtiyacı olan hayvanlar için 700 bin dolar bağış toplanmasını sağladığını ifade etti.


Alt çenesinin kısa olması ve dişlerinin bulunmaması nedeniyle sürekli dışarıda duran diliyle sıra dışı bir görüntüye sahip 8 yaşındaki Lil Bub'un, Instagram'da 2,4 milyon, Facebook'ta da 3 milyon takipçisi bulunuyor.

Cücelik dahil birçok rahatsızlıkla dünyaya gelen Lil Bub'un her patisinde fazladan parmağı vardı.


Video paylaşım sitesi YouTube'da şovları olan Lil Bub hakkında "Lil Bub & Friendz" adlı belgesel de çekilmişti.

İşte Lil Bub'ın birbirinden sevimli fotoğrafları...

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Cüce Alman kurdu Ranger, görenlerin kalplerini eritiyor