Filtreli hali ile olay yaratan Hülya Avşar’dan makyajsız fotoğraf

FOX'ta ekranlara gelen 'Masumiyet' dizisinde yüzüne filtre uygulandığı için sosyal medyada gündem olan ve kendisiyle bile dalga geçen Hülya Avşar, gelen eleştiriler üzerine adeta meydan okudu. Avşar, sosyal medya üzerinden makyajsız bir fotoğrafını yayınladı.

21 Nisan 2021, Çarşamba 09:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

'Masumiyet' dizisinde başrolde yer alan Hülya Avşar'a dizinin bir bölümünde filtre uygulanmış ve yüzü bulanıklaştırılmıştı. Bu görüntüsüyle sosyal medyada gündem olmuştu.

Neredeyse yüzü hiç belli olmayan Avşar, Instagram'da yaptığı paylaşımla filtreli halini ti'ye almıştı.

Filtreli sahnelerden haberinin olmadığını söyleyen Avşar, "İlk bölümlerinde olsaydı 'bu olmaz' diyecektim. Altıncı bölümde böyle bir şey karşılaşınca hepimiz şaşırdık. Valla bir yanlışlık oldu" demişti.

57 yaşındaki oyuncu, "Aramam gereken yerleri aradım, biraz gerildik. Sonra da 'ne olacak?' yani, dalga geçmeye başladık. 'Bak nasıl da çıkmışım' diyeceğim yani! Umurumda değil, neysek o! Şu anda tamamen diziye odaklanmış durumdayım" şeklinde konuşmuştu.

Kısa sürede gündem olan Avşar, sosyal medyada gelen esprili yorumlar üzerine kendisi için yapılan bir caps'i paylaşarak, Instagram hesabından "Ben de aynı fikirdeyim" yorumunu yazmıştı.


57 yaşındaki Hülya Avşar sosyal medya hesabından son yaptığı paylaşım ile adeta gelen eleştirilere meydan okudu.

Filtresiz, sıfır makyaj hali ile poz veren Hülya Avşar doğal güzelliği konuşturdu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada magazin turu (21 Nisan 2021)