Fırtınalı aşklar dosyası: Seray Sever - Hakan Altun

Fırtınalı bir aşk yaşayan Seray Sever ve Hakan Altun çiftinin aşkı, yıllar geçse de unutulmadı. Çiftin arasında neler yaşandı hatırlayalım. Ayrılıklarında kara kedi kimdi?

27 Mayıs 2020, Çarşamba 13:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Seray Sever ve Hakan Altun’un 2003 yılında başlayan aşkı birlikte olduğu dönemde dillerde hiç düşmedi. Gittikleri her yerde mutluluk pozları verdiler. Her fırsatta birbirlerini ne kadar çok sevdiklerini dile getirdiler. 

Çift ne olduysa hiç beklenmedik bir anda 2004 yılında ayrıldı. Evlenmeleri beklenirken sonu hüsranla bitti.

Ayrılığın ardından Hakan Altun, Seray Sever için birçok şarkı yazdı. Hatta bir röportajında, unutamadığını söyledi. Sonrasında şu açıklamayı yaptı:

Evet, ben bunları söyledim ve sonuna kadar arkasındayım. Bu geçmişle ilgili bir şey. Herkesin hayatına giren ve unutamadığı biri vardır. Şu anlık bir şey değil bu. Bir o dönemler çok sevmiştim ve dürüstçe söyledim bunu.

Seray Sever: Hakan'ı terk ettim çünkü beni aldattı

Seray Sever: Hakan'ı terk ettim çünkü beni aldattı

O dönem Hülya Avşar’ın programına konuk olan Seray Sever, Hakan Altun’u terk ettiğini açıkladı. Hiçbir kadının, kendisini bu kadar seven bir erkeği nedensiz terk etmeyeceğini söyleyen Sever, Hülya Avşar'ın "Aldattı mı?" sorusu üzerine şu cevabı verdi:

Beni aldattı ve itiraf etti. Özür diledi ama güvenim sarsıldı.

Avşar’ın açıklaması da hayli ilginçti:

Bu senin ilk mi; Allah'ın hakkı üçtür. İlk aldatmada güven, sonra saygı, ardından da sevgi kayboluyor. Birini seviyorsan at gözlüğü takacaksın. Onu inek gibi ortaya salıp sen de at gibi olup görmeyeceksin.

Ve bomba patladı… İddiaya göre Hakan Altun ve Seray Sever aşkının arasına Ebru Gündeş girdi.

Ayrılıktan kısa bir süre sonra popüler şarkıcı Ebru Gündeş ile aşk yaşamaya başladı. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Nusret Gökçe karantina sonrası Boğaz turu yaptı