Fizikte ve karakterde: Kadınların erkeklerde en önemsedikleri 10 özellik

Men’s Health, kadınlara erkeklerde en çok önemsedikleri karakter özelliklerini ve fiziksel özellikleri sordu. İşte cevaplar:

26 Şubat 2021, Cuma 15:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Sadakat

Sadakat

10 kadından en az 8’i (ya da yüzde 84’ü), “bana sadık olmalı” seçeneğini seksi buldukları özellikler arasında ilk 10’a koydu. Partneriniz, sizin, onun bu dünyadaki en seksi kadın olduğunu düşündüğünüzden emin olmak istiyor. Bu yüzden bunu ona sık sık ve yapabildiğiniz her şekilde hatırlatın.

Güvenilirlik

Güvenilirlik

Artık biraz klişe olsa da, kadınlar bağlanmaktan korkmayan erkekler arıyorlar. 4 kadından 3’ü (yüzde 75) iş bitirici ve tamamlayıcı bir erkek istediklerini söylüyor. Ona giderken yolda durup yoğurt almayı hatırlamak gibi küçük bir ayrıntı bile ona sorumlu biri olduğunuzun ve bir ilişki istediğinizin sinyallerini veriyor.

İncelik

İncelik

Genç kadınlar hâlâ kötü çocuklara ilgi duyuyor olabilirler, ancak kadınların yüzde 67’si kibarlıktan oldukça etkilendiklerini söylediler. Çünkü kibarlık güveni tetikler. Başka bir deyişle, eğer garsona kıza karşı nazik olursanız, partneriniz ona karşı da nazik olacağınızı düşünür. İyi bir çocuk olun.


 Dürüstlük ve erdem

Dürüstlük ve erdem

Kadınların yüzde 66’sı, eğer doğruları söylemeye cesaretiniz varsa uzun vadede de iyi ve şefkatli bir partner olabileceğinize inanıyor. Ona en yakın arkadaşı hakkında gerçekten ne düşündüğünüzü söylemediğiniz sürece, iyi gidiyorsunuz.


Babacanlık

Babacanlık

İyi bir baba olmak, iyi bir rol model olmakla ve sabırlı ve şefkatli olmakla alakalıdır. Bunlar da kadınların yüzde 51’inin partnerlerinde aradığı özellikler arasında yer alıyor. Babalıktan uzak mısınız? Ona küçük yeğenlerinizden ya da iş yerinde mentorluk yaptığınız yeni çocuktan bahsedin.

Stil

Stil

Giyim tarzınız beraber olduğunuz kadına da yansır. Desenli bir gömlekle doğru kravatı eşleştirmeyi bilen bir erkek, partnerinin iyi giyinip giyinmediğini de bilir. Terzinizi ve kuru temizleyicinizi sık sık ziyaret edin ve kaşmir, süet, pima pamuğu ve ince fitilli kadife gibi kaliteli kumaşların peşine düşün.

Yakışıklılık

Yakışıklılık

Çekicilik bilimi bu konuda simetrinin önemine dikkat çekiyor. Kültürel çeşitlilik çalışmalarındaki kadınlar da geniş çeneli, çıkık elmacık kemikli ve büyük gözlü erkekleri en çekici erkekler olarak nitelendirdi. Görünüşünüzü iyileştirmenin en iyi yolu: Daha çok gülümseyin ve favorilerinizin eşit olduğundan emin olun.

Boy

Boy

Uzun, esmer ve yakışıklı olmak sizi bulunmaz Hint kumaşı yapmıyor. Kadınların yüzde 15’i partnerlerinden daha küçük olmanın hoşlarına gittiğini söyledi, ancak uzun olmak sırık gibi olmak anlamına gelmiyor. Sizden uzun olmadıkları sürece kendilerini rahat hissedecekler.

Kaslı olmak

Kaslı olmak

Kadınların sadece yüzde 13’ü kaslı bir vücudun önemli olduğunu söyledi. Kaslar rakiplerinizden kurtulmanıza yardım eder ve güçlü bir erkek olduğunuzu ona kanıtlar. Fakat genel görünümünüz biceps kaslarınızın boyutundan daha önemli.


Fit olmak

Fit olmak

Bununla beraber, kadınların yüzde 12’si, fit bir vücudun disiplinli ve otokontrolü olan bir erkeğin göstergesi olduğunu düşünüyor. Bu, ona her türlü durumda ayak uydurabileceğinizi gösteriyor. Tabii yatakta da.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bir ilişkiyi evliliğe götürmenin 7 yolu