Flört döneminde kadınları soğutan 8 hareket

Sevin ya da sevmeyin özellikle de karantina döneminde online flörtler sevgilisi olmayanların kurtarıcısı oldu. Hepimiz en az bir kere bir tanışma uygulamasını kullandık ya da en azından kaydolduk. Bu süreçte iletişimimiz genelde yazışmayla oldu. Hatta birçoğumuz, flörtleriyle dışarıda görüşemediği için çok daha dolu dolu ve derin diyaloglar kurdu. Normal zamandankinden çok daha fazla kişiyle eşleştik. Ancak siz de karşınızdaki kişinin bir anda konuşmayı kestiğine şahit olmuşuzdur. Özellikle de kadınların. Sizce bunun nedeni ne olabilir. İşte flört döneminde kadınları soğutan 8 hareket!

12 Haziran 2020, Cuma 17:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Akıl oyunları

Akıl oyunları

Artık hiçbirimize, yazıştığımız insanın mesajlarımızı görmediği ihtimali gerçekçi gelmiyor. En yoğun çalışan insanların bile günün büyük bölümünde telefonları elinde. Nasıl göründüğününü önemsemeksizin saatlerce yazışan insanlar, uzun süre cevap vermeyenlere çok daha cazip görünüyor.

Eskilerden bahsetmek

Eskilerden bahsetmek

Emin olun, kimse sizin eski sevgilinizden neden ayrıldığınızı, eski eşinizin nasıl biri olduğunu merak etmiyor. Kadınlar önüne bakıyor, eski sevgilinizden bahsetmek yerine önünüzdeki hafta sonu için bir plan yapın. 

Cinsiyetçi ya da ırkçı ifadeler

Cinsiyetçi ya da ırkçı ifadeler

Cinsiyetçi ya da ırkçı ifadeler karşı tarafı en hızlı şekilde uzaklaştıran davranışlar oluyor. Eğer karşınızdaki kadına, "Bugün az kalsın kaza yapıyordum, diğer arabadaki kesin kadındı, çünkü kadınların şoförlüğü kötüdür" diyorsanız hangi kadın sizinle daha fazla sohbet etmek ister ki. 

Sürekli kendinden bahsedilmesi

Sürekli kendinden bahsedilmesi

Karşınızda size hiç soru sormayan biri, size dair hiçbir merakı olmayan biri anlamına gelir. Sürekli kendi gününden bahseden ve size bir kez olsun 'senin günün nasıl geçti?' diye sormayan biri kadınların ilgilerinin anında başka yöne kaymasına neden olur. 

Sürekli negatif olunması

Sürekli negatif olunması

Pozitif olmak, artık son yılların en popüler özelliklerinden biri. Kendisine sürekli negatif enerji veren biriyle daha fazla iletişim kurmak istemez. Kurmamalı da. 

Erotik konuşmalar konusunda ısrarcı olmak

Erotik konuşmalar konusunda ısrarcı olmak

Kadınlar kendi rızası olmadan, yolladığı basit bir selfie'deki küçük dekolteye takılan ve saatlerce bunun hakkında konuşan erkeklerden hoşlanmaz. Bu, sanki o kişinin yıllardır bir dekolteden mahrum kaldığı izlenimini verir. 


Fazla muhalefet

Fazla muhalefet

Bazı insanlar görüşler çatıştığında sağlıklı bir şekilde sohbete devam etmek yerine sürekli muhalefet etme ya da açıklama yapma noktasına gelir. Bu gerçekten sıkıcıdır. Tartışmayı alevlendirmek yerine sohbet modunda ilerlemek en sağlıklı ve eğlenceli yol. 

 Konuşmanın ilerlemesi için çaba sarf etmeme

Konuşmanın ilerlemesi için çaba sarf etmeme

Bir konuşmayı nasıl ilerleteceğini bilmeden sohbet tıkandığı anda salıverenler en sıkıcılarıdırlar. Biraz çaba göstermek son konuşulan konu hakkında soru sormak karşındaki insanı önemsemediğin ya da konu hakkında fikirlerinin çok kısıtlı olduğu anlamına gelir. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Her çiftin mutlaka denemesi gereken 6 romantik aktivite