Fotoğraflarla İzmir Wings for Life World Run koşusu

Omurilik felcinin tedavisi için yapılan araştırmalara fon sağlamak ve bu konuda farkındalık yaratmak amacıyla dünya çapında düzenlenen Wings For Life World Run, tüm heyecanıyla başladı. Dünyada 12 ülkede aynı anda başlayacak koşunun sponsorlarından olan POSTA gazetesini koşuda Bora Araz ve Mehmet Çiftcioğlu temsil etti. İşte Wings For Life World Run İzmir koşusundan kareler...

06 Mayıs 2018, Pazar 13:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Önceki Fotoğraflar
İZMİR'DEN DÜNYAYA ANLAMLI MESAJ

İZMİR'DEN DÜNYAYA ANLAMLI MESAJ

"Etkinliğe destek veren milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, daha önceki yıllarda yer aldığı koşuya sakatlığı nedeniyle katılamadığını kaydetti. Sakatlığı nedeniyle yarışlara da çıkamadığını belirten Kenan Sofuoğlu, "Ama destek olmak için buraya geldim. Özellikle bu kadar kişinin destek olmasına, yani buradan start alan herkes bir ücret ödedi ve bu ücretin de nereye gittiği zaten biliniyor. Omurilik felcinin tedavisi için yapılan araştırmalara destek amacıyla kullanılacak." ifadelerini kullandı.

"Kenan Sofuoğlu, emeği geçen ve start alan herkese çok teşekkür ederek, "Önümüzdeki yıllarda inşallah ben de bu koşuda gerçekten koşmaya çalışacağım çünkü sporcuyum, kondisyon olarak fena değilim ama bugün burada bir Red Bull sporcusu olarak destek olmaya geldim." diye konuştu.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Beşiktaş'ta Mustafa Denizli ihtimali