Furkan Andıç ve Aybüke Pusat aşkını kolye ele verdi

Aşk yaşadıkları iddia edilen Furkan Andıç ile Aybüke Pusat, havaalanında objektiflere yakalanmalarının ardından bu kez de dikkatli gözlerden kaçmayan bir detay ile magazin gündeminde.

13 Şubat 2020, Perşembe 08:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Furkan Andıç, önceki akşam Bomonti’de bulunan bir restorandaydı. Arkadaşlarıyla birlikte yemek yiyen oyuncu, çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı.


Kısa süre önce askerden gelen 29 yaşındaki oyuncu, biraz dinlendikten sonra yeni projeler için görüşmeler yapacağını belirtti.


Meslektaşı Aybüke Pusat ile aşk yaşadığı konuşulan Furkan Andıç'ın boynundaki kolyenin, Pusat’ın taktığı kolye ile aynı olması gazetecilerin dikkatini çekti.

'Birlikte mi aldınız yoksa hediye mi?'

'Birlikte mi aldınız yoksa hediye mi?'

Yakışıklı oyuncu, “Boynunuzdaki kolye ile Aybüke Hanım'ın taktığı kolye aynı. Birlikte mi aldınız, yoksa hediye mi?” sorusu karşısında sessiz kalmayı tercih etti.

Ünlü oyuncular Dilan Çiçek Deniz ile Furkan Andıç, 2018'in son aylarında sürpriz bir şekilde ilişkilerine nokta koymuştu.

Ayrılığın ardından Furkan Andıç ve Aybüke Pusat, 'Her Yerde Sen' dizisinde yer almış ve sık sık vakit geçirmelerinin de etkisiyle aşk dedikoduları ile gündeme gelmişti.

 İki kraliçe, 5 yıldır sıklıkla görüşen iki dosttu

İki kraliçe, 5 yıldır sıklıkla görüşen iki dosttu

Furkan Andıç ile Aybüke Pusat'ın yakınlaştığı iddiası sonrası Dilan Çiçek Deniz, arkadaşı Aybüke'yi sosyal medyada silmişti. Bunun üzerine Aybüke de Dilan'ı takibi bırakmıştı.

Dilan Çiçek 2014’te katıldığı Miss Turkey’de ikinci, Aybüke Pusat ise dördüncü seçilmişti. İki kraliçe, 5 yıldır sıklıkla görüşen iki dosttu.


'Şaşkınlık geçiriyorum gerçekten'

'Şaşkınlık geçiriyorum gerçekten'

Hakkında çıkan aşk haberleri hakkındaki sessizliğini bozan Aybüke Pusat, "Furkan ile ilişkimiz yok. Diziden de yakın arkadaşımız bildiğiniz gibi. Yakın arkadaşlarımızla yaptığımız bir planımız vardı, tatile gittik. Şaşkınlık geçiriyorum gerçekten. Sadece arkadaşız" demişti.

'Dilan benim yakın arkadaşım'

'Dilan benim yakın arkadaşım'

Güzel oyuncu, "Bu benim özel hayatım. Dilan benim yakın arkadaşım. Konuşmam gerekiyorsa onunla konuşurum. Bu benim özel hayatım ve beni ilgilendirir" ifadelerini kullanmıştı. (Milliyet)


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Koç, İkizler, Yengeç ve diğer burç yorumları