Furkan Palalı ve Burcu Kıratlı anne kontrolünde

Cumartesi Postası'nda Görünen Adam Bekir Saçar haftanın magazin bombalarını yazdı...

04 Ağustos 2018, Cumartesi 05:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Oyuncu Burcu Kıratlı ile meslektaşı Furkan Palalı’nın flört etmeye başladığını 1 Temmuz günü bu sayfada yazmıştım.

Aşklarını gözlerden uzak yaşamak ve paparazzilere yakalanmamak için köşe bucak kaçıyorlar.

Aşıklara önceki gece Karaköy’deki Endam adlı mekanda rastladım. Çok eğleniyorlardı. Burcu’nun annesi Gül Erçetingöz de dün gece yanlarındaydı. Sevgilileri geceleri hiç yalnız bırakmıyor.

Ceylan Çapa’nın büyük sürprizi

Ceylan Çapa’nın büyük sürprizi

Sosyetenin ünlü ismi Şebnem - Celal Çapa’nın kızları Ceylan, iki yıl Londra, iki yıl da Viyana’da klasik müzik ve opera eğitimi almıştı. Çello ve piyano çalan Ceylan kendi albümünü yapmak istiyordu. Ceylan aradığı şarkıyı nihayet bulmuş. Tek şarkılık single için kolları sıvamış. Bu projeyi sürpriz yapmak için herkesten gizliyormuş. İlk benden duyun istedim.

Kadir Abi ‘Kamera’ dedi

Kadir Abi ‘Kamera’ dedi

Geçen kış beyninde pıhtı atması nedeniyle ameliyat olan Kadir İnanır sağlığına kavuştu ve şimdilerde bir sinema filmine başlıyor.

Filiz Üstün Durak’ın senaryosunu yazıp yapımcılığını üstlendiği ‘Kapı’ adlı filmde Kadir İnanır’ın başrol arkadaşı Vahide Gördüm Filmin çekimlerine 15 gün sonra başlanacak.

Film piyasası hareketli

Film piyasası hareketli

Murat Dalkılıç geçen yıl ‘GIG Entertainment’ adında bir şirket kurup yapımcılığa soyunmuştu. Bir sinema filmi için kolları sıvayan Murat, işi garantiye almak için ünlü dizi ve filmlerin yapımcıları TIMS Production & TAFF Pictures ile üç gün önce görüşme yaptı.

İlk filmini bu şirket ile çekecek. Bu arada TIMS Production & TAFF Pictures’ın başına Derin Mermerci’nin eşi Cem Aydın geldi. Cem Aydın geçtiğimiz aylarda Doğuş Yayın Grubu’nun CEO’luğundan istifa etmişti.

Serel muradına erdi

Serel muradına erdi

2012’de ‘O Ses Türkiye’ yarışmasına katılıp ilk turda elenen Serel Yereli 2016’da ‘Bodrum Masalı’ dizisindeki Alara karakteriyle ünlenmişti. “İlle de şarkıcı olacağım” diye tutturan Serel, geçen kış Londra ve Miami’de barlarda şarkıcılık yapmıştı. Tek parçalık bir single yapan Serel, klip çekmek için çarşamba günü Londra’ya gitti.

Malikanede doğumu bekliyor

Malikanede doğumu bekliyor

Neslişah Alkoçlar, ikinci bebeğini dünyaya getirmek için geçen hafta oyuncu eşi Engin Altan Düzyatan ve oğlu Emir Aras ile Amerika’ya gitti.

Önceki gün Adnan Şen ile telefonla konuştum. Düzyatan ailesi doğum gerçekleşinceye kadar Begüm-Adnan Şen’in Los Angeles, Beverly Hills’teki malikanesinde misafir olacaklarmış.

Mecidiyeköy’de gizli Mekan

Mecidiyeköy’de gizli Mekan

Okan Bayülgen iki yıl önce Bodrum’da Dada Salon adında bir bar açmıştı. Bu yaz başında Bodrum Kumbahçe’de Dada Mama adında bir restoran, markasının üçüncü şubesini de İstanbul Mecidiyeköy’deki Torun Center’da açmıştı.

İstanbul’daki Dada Salon’un içine bir küçük kardeş geliyor. Emirgan’daki ‘Gizli Kalsın’ benzeri, saklı bir bar yakında müşterilerine kapılarını açacak. Ama gizli kapıyı bulanlara tabii!

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder