Füsun Demirel isyan etti: Sadece işimi istiyorum, iyi değilim!

Füsun Demirel isyan etti: Sadece işimi istiyorum, iyi değilim!

Oyuncu Füsun Demirel, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla kendisine iş verilmemesine tepki gösterdi

04 Nisan 2018, Çarşamba 09:51 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Füsun Demirel, işsiz geçirdiği üçüncü yılı olduğunu belirterek, ''Hiç mi yürekli bir yapımcı yönetmen kalmadı'' diye sordu.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Füsun Demirel, ''Üçüncü yılım ve sadece işimi istiyorum… Çalışmak… Herkes gibi… Hiç mi yürekli bir yapımcı yönetmen kalmadı. Neyim ben? Hizmetten başka, insanlıktan sevgiden başkan ne örnekledim ki bu hayatta. Artık dayanamıyorum. Yüreğim daha fazlasına dayanmıyor. Bilin istedim. Sadece bir işi bile çok gördüler. Ben iyi değilim…'' ifadelerini paylaştı.

Füsun Demirel'in bu paylaşımı kamuoyunun ve sosyal medyanın gündemine oturdu.

''ÇOK İNCİTİCİ MESAJLAR DA GELİYOR''

Füsun Demirel bunun ardından bir paylaşım daha yaparak, ''Gelen destek mesajlarına sonsuz teşekkürler… Çok incitici mesajlar da geliyor… Yoruma kapatmak zorunda kaldık'' diye yazdı.

NE OLMUŞTU?

Füsun Demirel, ''Gerilla annesini oynamak istiyorum'' demesinin ardından ATV'deki 'Aile İşi' adlı dizinin kadrosundan çıkarılmıştı.

Füsun Demirel bu sözlerindeki ''gerillanın'' PKK'lılar olmadığını belirterek, ''Bahsettiğim ve çok etkilendiğim İtalya iç savaşında faşistlere karşı mücadele vermiş, ülkesinin kurtuluşu için savaşmış milis kadınlardır'' diyerek açıklamıştı.

FÜSUN DEMİREL'İN O PAYLAŞIMI: 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Victoria's Secret meleği Rosie Huntington-Whiteley: Türkiye’ye geldim ve bayıldım