Füsun Demirel paylaşımlarını yoruma kapattı

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından uzun süredir iş teklifi alamadığını yazan Füsun Demirel'den bir açıklama daha geldi. 
 

05 Nisan 2018, Perşembe 10:28
A A
Füsun Demirel paylaşımlarını yoruma kapattı
İşsiz geçirdiği üçüncü yıl olduğunu belirterek, kendisine oyun verilmediği için isyan eden oyuncu Füsun Demirel, sosyal medya hesabı Instagram'dan yaptığı açıklamanın ardından bir teşekkür mesajı yayınladı. 'Gelen destek mesajlarına sonsuz teşekkürler... Çok intici mesajlar da geliyor... Yoruma kapatmak zorunda kaldık" yazarak daha önce yayınladığı fotoğrafına ne kadar ağır yorumlarının geldiğini belirtti. 


 

'HİÇ Mİ YÜREKLİ BİR YAPIMCI KALMADI'


Usta oyuncu Füsun Demirel sosyal medyadan kendisine oyun verilmemesine isyan etti. Demirel, işsiz geçirdiği üçüncü yılı olduğunu belirterek, “Hiç mi yürekli bir yapımcı yönetmen kalmadı” diye sordu.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Demirel, “Üçüncü yılım ve sadece işimi istiyorum… Çalışmak… Herkes gibi… Hiç mi yürekli bir yapımcı yönetmen kalmadı. Neyim ben? Hizmetten başka, insanlıktan sevgiden başkan ne örnekledim ki bu hayatta. Artık dayanamıyorum. Yüreğim daha fazlasına dayanmıyor. Bilin istedim. Sadece bir işi bile çok gördüler. Ben iyi değilim…” ifadelerini paylaştı. Demirel’in bu paylaşımı kamuoyunun ve sosyal medyanın gündemine oturdu.
 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Chloe'nin bikinili pozları Instagram'ı salladı