Galatasaray Mehmet Taylan'ı borsaya bildirdi!

Galatasaray, yönetim kurulu üyeliğinden istifa eden Alp Yalman'ın yerine Mehmet Taylan'ın getirildiğini KAP'a açıkladı.

04 Nisan 2017, Salı 09:57
A A
Galatasaray Mehmet Taylan'ı borsaya bildirdi!
Galatasaray, yönetim kurulu üyeliğinden istifa eden Alp Yalman'ın yerine Mehmet Taylan'ın getirldiğini KAP'a açıkladı. Taylan, bir sonraki genel kurula kadar bu göreve atandı.

İşte Galatasaray'ın KAP açıklaması:

Şirketimizin 03.04.2017 tarihinde yapılan Yönetim Kurulu toplantısında, Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Osman Alp Yalman'ın 22.03.2017 tarihi itibariyle istifa etmiş olması sebebiyle, Türk Ticaret Kanunu'nun 363.Maddesi ve şirket esas sözleşmesinin 13.5 (a) maddesi uyarınca, şirketimiz aday gösterme komitesi tarafından önerilen Sayın Mehmet Taylan'ın  ilk toplanacak genel kurula kadar görev yapmak üzere Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçilmesine, Kurumsal Yönetim Komitesi, Denetim Komitesi ve Riskin Erken Saptanması Komitelerinde de üye olarak görevlendirilmesine katılanların oybirliği ile karar verilmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.