Galatasaray Sinan Gümüş'ün sözleşmesini uzatıyor!

Galatasaray Sinan Gümüş'ün sözleşmesini uzatıyor!

Fatih Terim'in kendisine verdiği şansı iyi değerlendiren Sinan Gümüş’le uzun soluklu sözleşme yapılacak. Oyuncunun 600 bin Euro olan yıllık ücreti, 1 milyon Euro’nun üzerine çıkarılacak.

24 Mart 2018, Cumartesi 10:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Galatasaray'da Sinan Gümüş için Fatih Terim devreye girdi. Geçen sezon sonunda Galatasaray'dan ayrılmaya karar veren Sinan Gümüş, Benfica'ya 400 bin Euro'ya gitmeye hazırdı. Ancak sarıkırmızılı kulüp satmaya yanaşmadı ve Sinan gönülsüz de olsa kaldı. İgor Tudor döneminde dibe vuran gurbetçi oyuncuyu Fatih Terim ayağa kaldırdı. Terim'in gelişiyle süre almaya başlayan Sinan şansını iyi kullandı ve teknik heyetin gözüne girdi.
 

ANLAŞMASI GELECEK SEZON BİTİYOR


Sabah Gazetesi'nden Mehmet Özcan'ın haberine göre; Şık vole golü ile Konya galibiyetini getiren Sinan'ın Galatasaray'la bir yıl daha sözleşmesi bulunuyor. Mayıs ayında seçilecek yeni yönetimin iç transferde ilk hamlesi Sinan Gümüş olacak. Fatih Terim'in de kalmasını istediği 24 yaşındaki oyuncu ile uzun soluklu yeni sözleşme imzalanması bekleniyor. 600 bin Euro ile takımın en az kazanan ismi olan Sinan'ın ücreti de 1 milyon Euro'nun üzerine çıkarılacak.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Dimitris Itoudis, corona virüse yakalandı